فرار ملی پوشان والیبال از کرونا و مصدومیت

با وجود غیبت چند بازیکن در بازی های هفته نخست لیگ ملت ها، ملی پوشان ایران برای هفته دوم در سلامت کامل هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اعضای تیم ملی والیبال ایران پس از یک روز استراحت، برنامه تمرینی خود را از بعدازظهر امروز در ریمینی پی می‌گیرند.


ملی‌پوشان ایران براساس برنامه اعلامی کمیته برگزاری لیگ ملت‌ها از ساعت ۱۴:۴۵ تا ۱۷:۳۰ تمرین خود را برگزار خواهند کرد؛ تمرینی که گویا با حضور همه بازیکنان برگزار خواهد شد. 


به گفته سیامک افروزی پزشک تیم، همه اعضای تیم ملی در سلامت کامل هستند. این در حالی است که در جریان هفته اول مسابقات، چند بازیکن به دلیل مشکوک بودن به کرونا و البته مصدومیت در بازی ها حضور نداشتند، اما به نظر می رسد همه آن ها به سلامت از اتفاقات روزهای اخیر عبور کردند. 


تیم ملی باید یک ساعت زودتر از زمان آغاز تمرین، جهت انجام تست PCR در سالن تمرین حاضر باشد. امروز موعد مقرر برای انجام تست‌ کروناست که کمیته برگزاری هر چهار روز یکبار -از زمان ورود تیم‌ها به ایتالیا- در نظر گرفته است.


سروقامتان والیبال ایران هفته نخست لیگ ملت‌ها را با انجام سه بازی (دو شکست مقابل ژاپن و روسیه و یک پیروزی مقابل هلند) به پایان رساندند و پس از سه روز استراحت، دیدارهای هفته دوم خود را طی سه روز پیاپی به ترتیب مقابل کانادا (پنج‌شنبه ساعت ۱۴:۳۰)، ایتالیا (جمعه ساعت ۱۹) و بلغارستان (شنبه ساعت ۲۲) برگزار خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

لیگ ملت‌ها؛ پایان هفته اول با صدرنشینی برزیل

سبقت سامورایی ها از والیبال ایران

 

 

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران والیبال