فرار موقت پرسپولیس از محرومیت

نماینده قانونی دروازه بان پیشین برزیل پس از مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس شماره حساب نیلسون را در اختیار فیفا قرار داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، کمیته انضباطی فیفا پس از صدور حکم قطعی محکومیت باشگاه پرسپولیس در قبال پرونده شکایت نیلسون کوره‌آ ضرب الاجل پرداخت یک هفته ای را برای واریز ۸۴ هزار دلار به حساب دروازه بان پیشین برزیلی سرخ ها تعیین کرد.

باشگاه پرسپولیس نیز با توجه به نامه نگاری های قبلی خود با بخش مالی فیفا موفق شد موافقت این نهاد بین المللی را برای پرداخت بدهی نیلسون از منبع درآمدهای خود بابت حضور بازیکنانش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فراهم کند.

عدم اعلام شماره حساب مجاز از سوی نیلسون سبب شد تا پرداختی به وی با مشکل روبرو شده و فیفا خواهان تعیین تکلیف این موضوع شود.

با این حال باشگاه پرسپولیس توانست پس از مذاکره با مدیر برنامه های او شماره حساب مورد تایید نیلسون را گرفته و موضوع را در اختیار فیفا قرار دهد.

بخش اقتصادی فیفا نیز با تایید درخواست مجدد پرسپولیس مبنی بر پرداخت این بدهی از محل درآمدهایش قرار است طلب نیلسون را پس از طی مراحل اداری واریز کند.

بنابراین باشگاه پرسپولیس از محرومیت حضور در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی فرار موقت کرد تا منتظر سایر احکام قطعی خود در دادگاه بین المللی ورزش باشد که البته این خطر رو برای سرخپوشان حفظ خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: غیبت بشار غیرموجه بود

علیرضا بیرانوند ممنوع‌الخروج شد!

 

 

تگ ها


نیلسون کوریا تیم فوتبال پرسپولیس فیفا فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال