فراز شکری: ورزشکار چینی به من تنه زد و افتادم

فراز شکری ملی پوش دوچرخه سواری ایران که به مقام چهارمی در بازی های آسیایی رسید، گفت: بعد از مسابقات قهرمانی آسیا سه ماه و نیم تمرینات فشرده داشتم ......

فراز شکری ملی پوش دوچرخه سواری ایران که به مقام چهارمی در بازی های آسیایی رسید، گفت: «بعد از مسابقات قهرمانی آسیا سه ماه و نیم تمرینات فشرده داشتم.در آن رقابت ها به مدال نقره رسیدم. مدالی که نخستین مدال تاریخ دوچرخه سواری در بخش انفرادی بود. در هر صورت در بازی های آسیایی اتفاق های زیادی افتاد که نتوانستم به مدال برسم.»
وی ادامه داد: «در سه دور نخست شرایط را کنترل کردم. با بهترین های آسیا رکاب می زدیم و کار کمی سخت بود. در میانه های راه وقتی می خواستم از ورزشکار چینی سبقت بگیرم او به من راه نداد. من زمین خوردم و همین اتفاق 30 تا 40 ثانیه از وقتم را گرفت. فکر کنید انرژی ای را که من برای دور آخر گذاشته بودم، مجبور  شدم برای  جبران زمانی که عقب افتاده ام، بگذارم.»
از او سوال کردیم که این خطاها را چطور انجام می دهند که شکری این واکنش را نشان داد: «اگر دستان دوچرخه سوار روی دسته فرمان باشد، مشکلی وجود ندارد اما دوچرخه سوار چینی به من تنه زد و روی زمین افتادم.»
دوچرخه سوار تیم ملی در پایان گفت:«من تشکر ویژه ای می کنم از فدراسیون که در این شرایط سخت اقتصادی اردوی خوب اروپایی را برایم تدارک دید. از اسپانسرم و خبرنگارانی که زحمات زیادی برای من کشیده اند.»

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 دوچرخه‌سواری جاده