فراز فاطمی: سپاهان هنوز مدعی قهرمانی است

فراز فاطمی می‌گوید این فصل لیگ برای هواداران سرخابی‌ها جذاب‌تر شده ولی هنوز سپاهان می‌تواند مدعی قهرمانی باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فراز فاطمی که سابقه حضور در خط حمله استقلال و پرسپولیس را دارد در مورد وضعیت جدول در این روزهای لیگ برتر گفت: امسال برای هواداران سرخابی یکی از لیگ‌های جذاب است چون حساسیت‌ها در بالای جدول زیاد است و با کوچک‌ترین لغزشی ممکن است تیم دوم به رده اول جدول برسد. امسال برای هواداران استقلال و پرسپولیس لیگ جذاب‌تر شده است. روند استقلال خیلی خوب بوده و چند هفته است که بازی‌هایش را می‌برد. پرسپولیس بعد از یک یا دو وقفه‌ای که داشت در هفته‌های اخیر بازی خوبی انجام می‌دهد و درنتیجه گیری هم خوب عمل می‌کند. دربی پیش رو در هفته‌های آینده حساسیت بیش از اندازه‌ای دارد و بازی بسیار حساسی خواهد شد.

فاطمی در مورد دربی اضافه کرد: دربی نمی‌تواند تعیین کننده قهرمان باشد چون بازی‌ها چندین هفته دیگر ادامه دارد و خیلی زود است که بخواهیم این حرف را بزنیم ولی آن دربی با توجه به نزدیکی امتیازات، حساسیت بالاتری نسبت به دربی‌های گذشته دارد اما تعیین کننده اصلی قهرمانی نیست ولی می‌تواند مسیر قهرمانی را برای تیم برنده را هموارتر کند.

فاطمی در مورد شرایط استقلال بیان کرد: استقلال با آرامش کارش را انجام می‌دهد و به هارمونی خوبی رسیده است؛ انگیزه خوبی دارند و در هر بازی می‌خواهند که برنده باشند. نمی‌خواهم طوری صحبت کنم که تیم وارد حاشیه شود ولی سبک بازی استقلال مقداری ایراد دارد اما با توجه به نتیجه‌گیری مثبتی که داشته و اینکه در صدر جدول است و آمار فوق العاده‌ای دارد نمی‌شود ایراد خاصی گرفت.

فاطمی که سابقه قهرمانی با پرسپولیس را دارد در مورد سرخ‌ها اظهار داشت: امسال کار پرسپولیس سخت است. با توجه به قهرمانی‌های متوالی‌ای که داشته‌اند بازیکنان و کادرفنی روحیه خوبی دارند. روحیه قهرمانی و اعتماد به نفس‌شان بالا است و فکر می‌کنم تا آخرین لحظه پا پس نمی‌کشند و استقلال هم باید حواسش باشد چرا که با کوچک‌ترین لغزش ممکن است پرسپولیس موقعیت آن‌ها را به خطر بیندازد. بازی با آلومینیوم اراک را دیدم. با توجه به اینکه رامین رضائیان چندین سال لژیونر بود و برگشت نمره قابل قبولی گرفت و در تمام حملات بود و در حمله و دفاع حضور پر رنگی داشت. فکر می‌کنم بازی به بازی بهتر خواهد شد و خرید خیلی خوبی برای پرسپولیس بود.

او در مورد وضعیت سپاهان نیز توضیح داد: من فکر می‌کنم تا هفته‌های پایانی رقابت ادامه دارد. سپاهان چون بازی‌های رو در رو با استقلال و پرسپولیس دارد که آن بازی‌های سه امتیازی می‌تواند برای سپاهان شش امتیازی باشد. سپاهان را من هنوز جزو مدعیان قهرمانی می‌دانم.

فراز فاطمی در پایان گفت: برای من فرقی نمی‌کند کدام تیم قهرمان شود و آن تیمی که لیاقتش را دارد و تا هفته آخر روند خوبی داشته باشد و اجازه ندهد حاشیه وارد تیمش شود به موفقیت می‌رسد. چندین مسئله وجود دارد که در قهرمانی تاثیر گذار هستند. تیم قهرمان باید روالش را ادامه دهد و بتواند به حواشی غلبه کند و مشکلی در مدیریت نداشته باشد. الان پیش بینی این مسئله خیلی زود است. برای من فرقی نمی‌کند و امیدوارم تیمی که سزاوار است و لیاقتش را دارد قهرمان شود. امیدوارم در هفته‌های آینده شاهد گل‌های بیشتری در لیگ باشیم تا ما و هواداران لذت بیش‌تری از بازی‌ها ببریم.

تگ ها


فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال