فراز کمالوند رسما مدیرفنی استقلال شد

قرارداد فراز کمالوند با باشگاه استقلال به عنوان مدیرفنی به امضا رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فراز کمالوند مربی باتجربه فوتبال ایران که از سوی فرهاد مجیدی برای پست مدیریت فنی آبی پوشان پایتخت پیشنهاد شده بود، به طوررسمی به استقلال پیوست.


کمالوند که سوابق زیادی در فوتبال ایران دارد و به عنوان سرمربی هدایت تیم هایی مثل تراکتور تبریز، گسترش فولاد، نفت آبادان، پارس جنوبی و ... را برعهده داشته، حالا در پستی جدید در باشگاه استقلال کارش را شروع ‌کرده است.


کمالوند که پیش از این هدایت شاهین بوشهر را برعهده داشت، برای جدایی از این باشگاه با مسئولان آن به مشکلاتی خورده بود و به همین خاطر کمی دیر قراردادش امضا شد.‌اما او روز گذشته تلاش خود را برای حل این مشکل به کار گرفت و در نهایت صبح امروز با حضور در ساختمان باشگاه قراردادش با استقلال را امضا کرد تا رسما مدیرفنی آبی های پایتخت شود.


این مربی باتجربه و موفق حالا در پستی جالب در استقلال کار می‌کند. کمالوند و مجیدی رفاقتی دیرینه با یکدیگر دارند و همین ارتباط نزدیک باعث شده در استقلال شاهد زوج این دو مربی روی نیمکت باشیم. کمالوند سال گذشته نیز از راه دور به فرهاد مجیدی مشاوره هایی در امر مربیگری می‌داد و حالا باید ببینیم این ترکیب دونفره روی نیمکت چگونه جواب خواهد داد و آیا می‌تواند استقلال را از شرایط کنونی نجات بدهد یا خیر.


گفتنی است؛ استقلال امروز در هفته هفدهم لیگ برتر میزبان فولاد خوزستان است و مسئولان استقلال در صدد هستند تا مجوز حضور کمالوند روی نیمکت این تیم را هم دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:

ماموریت غیرممکن برای انتقال حسینی به پرسپولیس

جذب مدافع جوان استقلال توسط مازیار زارع

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال