فراسنج برد و صدرنشین شد/ پیروزی دوباره شهرداری کرج

تیم‌های فراسنج و شهرداری کرج با پیروزی در آخرین دیدارهای خود در مرحله رفت لیگ تنیس روی میز، این مرحله از رقابت‌ها را بدون باخت به پایان رساندند....

به گزارش خبرنگار مهر، سومین و آخرین روز مرحله رفت و مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه های کشور امروز پنجشنبه با برگزاری دو دیدار از دو گروه «الف» و «ب» آغاز شد.

در چارچوب این روز از رقابت ها و از گروه «الف» تیم فراسنج تهران در مصاف با دانشگاه یزد به برتری ۶ بر صفر دست یافت. فراسنج که از دو بازی گذشته خود صاحب یک برد و یک تساوی شده بود با کسب پیروزی در این بازی ۸ امتیازی شد و به صدر جدول رده بندی صعود کرد.

دیگر دیدار صبح امروز از گروه «ب» و میان دو تیم شهرداری کرج و نفت آبادان برگزار شد. نماینده کرج در این دیدار با نتیجه ۶ بر صفر پیروز شد تا با سه پیروزی و بدون باخت و تساوی و مجموع ۹ امتیاز صدرنشین گروه خود باقی بماند.

مرحله رفت لیگ تنیس روی میز مردان عصر امروز با برگزاری دو دیدار به پایان می رسد. در چارچوب این دیدارها تیم های شادروان اقبال لطف الله نسبی کردستان در گروه «الف» به مصاف رعد پدافند هوایی کاشان می رود. از گروه «ب» هم تیم های دانشگاه آزاد و پادما یدک اصفهان رو در روی هم قرار می گیرند. این دیدارها به ترتیب درمجموعه انقلاب و سالن شهید عضدی برگزار می شوند.

تگ ها


تیم فراسنج تهران شهرداری کرج لیگ تنیس روی میز