فرافکنی، اتهام و توهین زننده به سبک مدیرعامل تیم فوتسال مس

مدیرعامل تیم فوتسال مس سونگون بع در واکنش به جرایم انضباطی سنگین فدراسیون فوتبال علیه این تیم اقدام به فرافکنی و توهین کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای انضباطی دیدار برگشت فینال لیگ برتر فوتسال را امروز منتشر کرد. در سنگین‌ترین رای، علی افضل سرمربی تیم مس به یک سال محرومیت، محکوم شده است.

خبرنگار مهر برای جویا شدن نظر حامد نجفی مدیرعامل تیم مس تماس گرفت اما در کمال تعجب با اظهارات زننده و توهین آمیز این مدیر که پدرش در وزارت صنعت، معدن و تجارت مشاور عالی و دستیار ویژه است، روبرو شد.

نجفی که در مورد مدیریتش در باشگاه متمول مس به خاطر ارتباطات و روابط خانوادگی ابهامات و شائبات زیادی وجود دارد، در واکنش به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر آرای کمیته انضباطی، گفت: «هرچه آتش است از گور شما بلند می شود»!

نجفی به این جملات بسنده نکرد و با اظهارات و ادبیات زننده دیگری و اتهام به خبرنگار مهر، تلفن خود را قطع کرد.

فرافکنی و توهین های نجفی احتمالا ریشه در مصاحبه وی و ادعای پناهندگی محمدرضا سنگ سفیدی ملی پوش فوتسال ایران دارد که ۲۵ خرداد با خبرگزاری مهر انجام داد. نجفی در این مصاحبه حتی اتهاماتی را به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال وارد کرد. البته اتهام نجفی به کمیته استیناف بی پاسخ نماند و علیرضا صالحی از تشکیل پرونده برای این مدیر در کمیته اخلاق خبر داد

این در حالی است که آرای کمیته انضباطی علیه تیم مس، مربوط به رفتار غیر متمدنانه و خارج از عرف اعضای تیم فوتسال مس از جمله علی افضل سرمربی این تیم بوده است. افضل هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت اقداماتی انجام داد که باعث تحریک کادر فنی و بازیکنان دو تیم شد که در نهایت درگیری هایی را هم در جریان مسابقه و هم در پایان این بازی در پی داشت.

بدون شک ناظران انضباطی و ناظران مسابقه فینال بهتر از هرکسی می دانند که افضل، چه الفاظی به کار برده و چه حرکاتی کرده است که با این رای سنگین، محکوم و محروم شده است. نگاهی به گزارش ناظران انضباطی خود می تواند گویای دلیل نقره داغ شدن تیمِ تحت مدیریت نجفی باشد. 

نجفی بهتر است به جای انداختن توپ مسئولیت های فرهنگی و ورزشی خود به زمین رسانه ها، بیشتر بر وظایف خود متمرکز شود. کارنامه کاری و رفتاری نجفی نشان داده علاقه ویژه ای دارد که هنگام ناکامی در عملکردش، با عصبانیت دیگران را مقصر بی تدبیری هایش جلوه بدهد؛ چه این عملکرد در ترانسفر شدن ملی پوش تیمش باشد، چه ناکامی بزرگ در ارائه مستندات به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال و چه برخوردهای رسانه ای بعد از حکم سنگین کمیته انضباطی.

نجفی که در مدت یک سال گذشته با به کارگیری عباس ترابیان به عنوان مشاور در باشگاه دست به تخلف زده است - به دلیل محرومیت سه ساله ترابیان از هرگونه فعالیت در فوتبال و فوتسال- احتمالا شاید برای توجیه این تخلف خود هم که متاسفانه از سوی نهادهای قضایی و حقوقی فدراسیون فوتبال نادیده انگاشته شده است، بهانه های دیگری جور کرده است و از همین حالا تیرِ اتهاماتش را به سمت نهادها و یا افراد دیگری نشانه رفته است! 

تگ ها


کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم فوتسال مس سونگون تیم فوتسال گیتی پسند لیگ برتر فوتسال