فرانسه ۳ - ۰ آندورا؛ پیروزی بی‌دردسر خروس‌ها در پاریس

تیم ملی فرانسه در خانه موفق شد با خیالی آسوده تیم ملی آندورا را با یک پیروزی پرگل بدرقه کند و صدرنشینی خود را تثبیت کند...

تیم ملی فرانسه در خانه موفق شد با خیالی آسوده تیم ملی آندورا را با یک پیروزی پرگل بدرقه کند و صدرنشینی خود را تثبیت کند

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، تیم ملی فرانسه در ورزشگاه استاد دو فرانس شهر پاریس میزبان تیم ملی آندورا بود که این دیدار در نهایت با برتری ۳-۰ شاگردان دیدیه دشان به پایان رسید.

در حالی که به نظر می‌رسید فرانسه بتواند گل اول را خیلی زود به ثمر برساند، اما این انتظار ۱۸ دقیقه طول کشید و کینزلی کومان با پشت سرگذاشتن مدافع آندورا توپ را به تور دروازه جوزپ گومس چسباند. در دقیقه ۲۵ فرانسه باز هم می‌توانست به گل برسد اما ضربه زمینی ژیرو با واکنش گومس روبرو شد. اما دقایقی بعد خطای مدافعین آندورا روی آنتوان گریزمان خطا تشخیص داده شد اما خود گریزمان پنالتی به دست آمده را از دست داد تا بازی با اختلاف یک گل دنبال شود.

حملات فرانسه ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۳۴ ارسال گریزمان در آستانه دروازه توسط گومس از جلوی پای لنگله مهار شد تا باز هم خروس‌ها ناکام بمانند. تلاش‌های فرانسه در ادامه بی‌ثمر بود و نیمه اول با همان برتری خفیف خروس‌ها به پایان رسید.

شاگردان دشان در نیمه دوم نیز حملات خود را ادامه دادند و در دقیقه ۵۲ باز هم با ارسال گریزمان، کلمنت لانگله این‌بار موفق بود و توانست گل دوم فرانسه را با یک ضربه سر زیبا به ثمر برساند. فرانسه باز هم می‌توانست به گل برسد اما ارسال زمینی دینیه با ضربه کومان به تیر افقی دروازه آندورا برخورد کرد تا اختلاف بیشتر نشود.

اما چیزی به پایان بازی نمانده بود که روی ریباند ضربه آزاد بازیکنان فرانسه، این ویسام بن یدر بود که گل سوم را به ثمر رساند تا این دیدار با برتری ۳-۰ خروس‌ها به پایان برسد. فرانسه با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و در صدر گروه H قرار گرفت.

اخبار مرتبط:

رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰؛ پیروزی فرانسه، انگلیس و پرتغال

 

فرانسه ۳ - ۰ آندورا؛ پیروزی بی‌دردسر خروس‌ها در پاریس

تگ ها


مقدماتی یورو ۲۰۲۰ تیم ملی فرانسه قهرمان جام جهانی استاد دو فرانس فوتبال جهان تیم ملی آندورا فوتبال