فرانکفورت ۰ - ۳ آرسنال؛ شروع مقتدرانه توپچی‌ها

آینتراخت فرانکفورت در اولین شب رقابت‌های لیگ اروپا در دیداری خانگی مقابل آرسنال شکست خورد...

آینتراخت فرانکفورت در اولین شب رقابت‌های لیگ اروپا در دیداری خانگی مقابل آرسنال شکست خورد

به گزارش خبرنگار مدال، در نخستین شب از مرحله گروهی لیگ اروپا، آینتراخت فرانکفورت در ورزشگاه کومرزبانک آرنا میزبان آرسنال بود که این دیدار در نهایت ۲-۰ به سود توپچی‌ها به پایان رسید.

اونای امری در این دیدار به بسیاری از بازیکنان اصلی تیم استراحت داده بود و توپچی‌ها را با ترکیبی جوان به زمین فرستاده بود. فراکفورت که در ۱۶ بازی اخیر خانگی‌اش در اروپا شکست نخورده بود آمده بود تا این رکورد را تداوم ببخشد.

آرسنال در همان ابتدا می‌توانست به گل اول برسد اما ضربه والی لوکاس توریرا به شکلی خطرناک از روی دروازه کوین تراپ به بیرون رفت. در دقیقه ۳۰، پاس عالی بوکایو ساکا و ضربه زیبای ویلاک از کنار دروازه فرانکفورت به بیرون رفت. لحظاتی بعد ضربه راه دور اسمیت رو، نیز با واکنش تراپ بی‌اثر می‌ماند. آرسنال از ابتدای کار تیم برتر میدان بود.

حملات آرسنال سرانجام در دقیقه ۳۸ نتیجه داد و روی یک ضدحمله، پاس عالی ساکا با ضربه هوشمندانه جو ویلاک با برخورد به پای مدافعین از روی سر تراپ وارد دروازه شد تا میهمان در این بازی پیش بیافتد. در ادامه اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با برتری ۱-۰ شاگردان امری به پایان رسید.

نیمه دوم با حملات فرانکفورت آغاز شد اما در همان ابتدا ضربه سر باس دوست ار کنار دروازه آرسنال به بیرون رفت. لحظاتی بعد روی همکاری کاستیچ و آندره سیلوا باز هم میزبان صاحب موقعیت شد اما ضربه سیلوا در آغوش امیلیانو مارتینز سنگربان امشب توپچی‌ها قرار گرفت. در دقیقه ۷۹ دومینیک کور هافبک فرانکفورت با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا کار میزبان بیش از پیش دشوار شود.

چیزی به پایان بازی نمانده بود که این بار روی حرکت انفرادی و پاس فداکارانه نیکلاس په‌په ستاره فرانسوی آرسنال، بوکایو ساکا که گل اول را ساخته بود، در نقش گلزن ظاهر شد و برتری میهمان را دو برابر کرد. اما لحظاتی بعد ستاره ۱۸ ساله شب درخشان خود را کامل کرد و باز هم پاس گل داد. این بار پیر امریک اوبامیانگ ستاره گابنی توپچی‌ها در شرایط تک به تک موفق شد دروازه کوین تراپ را برای سومین بار باز کرده و پیروزی شاگردان امری را قطعی کند.

آرسنال در ادامه بازی را کنترل کرد و در نهایت در شب اول مسابقات به پیروزی ۳-۰ دست یافت.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی فرانکفورت 0 - 3 آرسنال/ ویدیو

امری: بازی با فرانکفورت سخت‌ترین بازی مرحله گروهی است

فرانکفورت ۰ - ۳ آرسنال؛ شروع مقتدرانه توپچی‌ها
فرانکفورت ۰ - ۳ آرسنال؛ شروع مقتدرانه توپچی‌ها

تگ ها


توپچی‌های لندن کومرزبانک آرنا فوتبال جهان اونای امری آدولف هوتر مرحله گروهی لیگ اروپا لیگ اروپا آرسنال آینتراخت فرانکفورت جو ویلاک فوتبال