فرانکفورت ۲ - ۲ دورتموند؛ سه امتیازی که از چنگ زنبورها پرید

بوروسیا دورتموند در حالی که از حریف پیش بود، در دیداری دشوار مقابل آینتراخت فرانکفورت به یک امتیاز بسنده کرد...

بوروسیا دورتموند در حالی که از حریف پیش بود، در دیداری دشوار مقابل آینتراخت فرانکفورت به یک امتیاز بسنده کرد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، آینتراخت فرانکفورت در ورزشگاه کومرزبانک آرنا به مصاف دورتموند رفت و که این دیدار در پایان با تساوی ۲-۲ همراه بود.

بازی با سرعت بالایی آغاز شد و در همان دقیقه ۱۱، پس از این که تراپ شوت سانچو را به خوبی مهار کرد، در ادامه توپ به هازارد رسید و وینگر بلژیکی توپ را برای ویتسل ارسال کرد که او با ضربه‌ای نرم، دروازه را باز کرد. اما در دقایق رو به پایان نیمه اول، روی پاس جبرئیل سو، این آندره سیلوا بود که با ضربه‌ای بسیار خوب، توپ را به زیرطاق دروازه بورکی چسباند. در ادامه فرصتی نبود و نیمه اول ۱-۱ تمام شد.

زنبورها نیمه دوم را بهتر آغاز کردند و این بار در دقیقه ۶۶ پس از این که تراپ ضربه آزاد دورتموندی‌ها را به شکل ناقص دفع کرد، توپ به ویتسل رسید و او سانچو را صاحب توپ کرد. وینگر جوان انگلیسی نیز به راحتی دروازه را باز کرد. در حالی که تصور می‌شد بازی با پیروزی دورتموندی‌ها به پایان می‌رسد، در دقیقه ۹۳ پس از سانتر خوب چندلر، اریک دورم توپ را به دهانه دروازه فرستاد و توماس دلینی به اشتباه توپ را وارد دروازه خودی کرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد و بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی فرانکفورت 2 - 2 دورتموند/ ویدیو

سه نکته کلیدی از تساوی بارسلونا مقابل دورتموند

فرانکفورت ۲ - ۲ دورتموند؛ سه امتیازی که از چنگ زنبورها پرید

تگ ها


زنبور‌ها لوسین فاوره هفته پنجم بوندسلیگا فوتبال جهان فوتبال