فرانک لمپارد: از عملکرد چلسی لذت بردم

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی از عملکرد تیمش در دیدار مقابل رن ابراز رضایت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی امشب موفق شد در لندن با سه گل رن فرانسه را مغلوب کرده و بعد از گذشت سه هفته از لیگ قهرمانان هفت امتیازی شود. فرانک لمپارد، سرمربی انگلیسی چلسی در پایان بازی به تمجید از عملکرد تیمو ورنر پرداخته و مدعی شد هدایت چنین بازیکنانی آسان است.

فرانک لمپارد گفت: "من از عملکرد تیمم در بازی امشب لذت بردم و این دیدار بیانگر تلاش ما بود. ما از هر لحاظ عملکرد خوبی در میدان ارائه دادیم و باید به همین مسیر ادامه دهیم. من از عملکرد تامی آبراهام بسیار راضی هستم، وقتی جنین بازیکنانی را به زمین می آوریم می دانیم آنها چند پسته هستند و می توانند در گوشه ها نیز بازی کنند.

من می دانم که وقتی تامی آبراهام در اوج باشد می تواند چه دستاوردهایی را برای چلسی به ارمغان آورد. او موفق شد دروازه رن را باز کند و شایسته این گلزنی هم بود. این گل اوج عملکرد آبراهام در دو مسابقه گذشته بود.

درخشش تیمو ورنر؟ اینکه او توانست زودتر به اردوی چلسی در پیش فصل اضافه کند با ما تمرین کند یک امتیاز بزرگ برای ما بود. ما چیزی به نام پیش فصل نداشتیم، بنابراین از بودن تیمو ورنر و حکیم زیاش سود زیادی بردیم. ورنر به سرعت سازگار شده و مدیریت بازیکنی مانند او آسان بود. ورنر به خوبی تلاش و بازی می کند و من از عملکرد او بسیار خوشحالم.

ابتلای کای هاورتز به کرونا؟ اولین بار در آزمایش یوفا در روز دوشنبه مشخص شد هاورتز کرونا دارد. ما دیروز دوباره آزمایش گرفتیم، اما پاسخ تست بقیه اعضای تیم منفی بود. من چند بار با هاورتز صحبت کرده ام، او علائم جزئی دارد، اما حالش خوب است. من دو ساعت قبل از بازی با هاورتز صحبت کردم.

تگ ها


فرانک لمپارد چلسی