فراهانی: آماده حضور در جام شهدا هستیم/ تعویق لیگ به تیم‌ها ضربه می‌زند

قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره باشگاه سایپا در مورد برنامه‌های نارنجی‌پوشان برای حضور در جام شهدا، میزبانی فصل جدید و تعویق لیگ برتر صحبت کرد....

قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره باشگاه سایپا در مورد برنامه‌های نارنجی‌پوشان برای حضور در جام شهدا، میزبانی فصل جدید و تعویق لیگ برتر صحبت کرد.

به گزارش مدال، مرتضی فراهانی قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره باشگاه سایپا با بیان اینکه آماده حضور در جام شهدا هستیم به روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا گفت‌: کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان باتوجه به دعوتی که برای حضور در جام شهدا بود، برنامه‎ریزی انجام داده و آماده حضور در این جام هستیم. برای ما بزرگداشت نام شهدا مهم است و نه نام برگزار کننده این جام.
مرتضی فراهانی در پاسخ به تعویق افتادن مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران گفت: ابتدا چند سوال‌ دارم، اگر قرار به برگزاری مسابقات نبود چرا جلسه هم‌اندیشی مربیان را برگزار کردند؟ 
آیا لیگی که هر ساله با برنامه انجام می‌شد در طول و انتهای فصل دچار وقفه‌های ناخواسته نمی‌شد؟ گناه و جایگاه تیم‌های با برنامه در این فوتبال چیست؟ 
مسئول تجهیز ورزشگاه‌ها کیست؟ آیا مجهز کردن ورزشگاه‌ها ظرف مدت یک الی دو ماه امکان‌پذیر است؟ باید بگویم متاسفانه اختلاف نظرها و این بی‌برنامگی به تیم‌های با برنامه ضربه می‌زند و این برای فوتبال ایران مناسب نیست.
 قائم مقام مدیر عامل گفت: با مسئولین ورزشگاه دستگردی برای میزبانی فصل جدید لیگ برتر به توافقات نهایی رسیده‌ایم و در برنامه‌های باشگاه طبق توافقاتی که با مسئولین شهر اسلام‌شهر داشته‌ایم به دنبال بازسازی و تجهیز استادیوم هفت هزار نفری شهدا اسلام‌شهر هستیم و با تکمیل آن، میزبانی خود را در فصول آینده در این شهر انجام می‌دهیم.
فراهانی در پایان خاطر نشان کرد به دنبال کمک به توسعه‌ی فوتبال در ایران هستیم در اردوی داخلی پیش فصل‌‌مان این امر را پیگیری کردیم.

بیشتر بخوانید:

قصه مازادهای پرسپولیس ادامه دارد؛ عجب دسته گلی

تگ ها


سایپا لیگ برتر نوزدهم فدراسیون فوتبال ایران سازمان لیگ جام شهدا مرتضی‌ـــفراهانی سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال