فراهانی: تمام هدف ما این است که در لیگ برتر بمانیم

دروازه‌بان تیم فوتبال گل‌گهر گفت: قطعا در لیگ برتر خواهیم ماند، عملکرد ما در نیم‌فصل دوم خوب بود و تمام هدف‌مان ماندن در لیگ است....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، میلاد فراهانی در خصوص شرایط تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: تمرینات تیم را منظم دنبال می‌کنیم. شرایط بچه‌ها رو به بهبود است و کم‌کم به شرایط آرمانی نزدیک می‌شویم تا آماده حضور در ادامه مسابقات لیگ برتر باشیم.

وی در خصوص اینکه چند نفر از بازیکنان این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده بودند، گفت: بعد از تست اولی که دادیم چند نفر از بازیکنان ما جواب تستشان مثبت بود، اما بعد از آن دو بار دیگه از بازیکنان تست گرفته شد که خوشبختانه همه بچه‌ها تستشان منفی بود و با خیال راحت در تمرین حضور پیدا می‌کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در خصوص دیدار‌های دوستانه این تیم، عنوان کرد: ما دو بازی با تیم‌های نساجی مازندران و پرسپولیس برگزار کردیم. غیر از اینها یکی، دو بازی دوستانه دیگر هم داریم تا به آمادگی ۱۰۰ درصدی برای ادامه لیگ برتر برسیم.

فراهانی درباره آمار بالای کرونا و ادامه مسابقات لیگ برتر، تصریح کرد: واقعا شرایط خاصی است. آمار مبتلایان بالاست و این خیلی خطرناک است. ما حق داریم که نگران خودمان و خانواده‌ها باشیم، در هر صورت ما تصمیم‌گیرنده نیستیم و قرارداد داریم و  طبق قرارداد موظفیم بازی کنیم.

وی در خصوص اینکه گل‌گهر در لیگ برتر می‌ماند یا خیر خاطرنشان کرد: قطعا در لیگ برتر می‌مانیم و تمام هدف ما این است که در لیگ بمانیم، ما در نیم‌فصل اول عملکرد خوبی نداشتیم اما در ‌فصل دوم و مخصوصا بازی‌های اخیر عملکرد مطلوبی از خود نشان دادیم و امیدوارم این رویه را در مسابقات ادامه داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

بنگر: سازمان لیگ با جرات قهرمان را مشخص کند

زنده: بازتابهای طومار انصراف چند باشگاه لیگ برتری

 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران میلاد فراهانی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال