فراهانی: جانشین او شدن کار خیلی سختی بود

میلاد فراهانی &#۱۶۰;در برابر پیکان موفق شد دروازه شهر خودرو را بسته نگه دارد و در نهایت این تیم توانست پیروز میدان باشد....

به گزارش ورزش سه، فراهانی در این  فصل وظیفه سنگینی را بر دوش داشت زیرا باید جای رحمتی را درون دروازه شهر خودرو پر می کرد.


او درباره پیروزی مقابل پیکان می‌‌گوید:بازی با پیکان بازی سختی برای ما بود. پیکان جزو تیم‌های  با انگیزه لیگ  است و دارای کادر فنی باهوش و متفکری است. این بازی برای ما قطعا بازی خیلی سختی بود ولی عزممان را جزم کرده  بودیم که نتیجه خوبی در این دیدار بگیریم.  شرایط‌مان در جدول نامساعد بود و با قدرت و کیفیتی که تیم ما دارد می توانستیم  در بازی های قبل نتیجه بگیریم ولی بدشانسی باعث شد که نتایجی که مد نظرمان است را نگیریم.خدا را شکر می کنیم که در دیدار با پیکان توانستیم متمرکز باشیم و از توپ هایی که نصیب مان شد  خوب استفاده کنیم و بازی را ببریم.

فراهانی می‌گوید : من فکر می‌کنم با کلین شیتی  که در دیدار با پیکان انجام دادم پنجمین کلین شیت من ثبت شد. خدا را شکر می کنم و  انشاالله همینطور ادامه بدهم و شرایط بهتری را رقم بزنیم.

او درباره جانشینی مهدی رحمتی هم گفت :قطعاً جای مهدی رحمتی درون دروازه ایستادن با توجه به اینکه او فصل گذشته دروازه بان شهر خودرو بود بسیار سخت است چون واقعا مهدی رحمتی دروازه بان بزرگی بوده و  تمام رکوردها را به نام خودش ثبت کرده است، جای  آقای رحمتی ایستادن برای من سخت بود ولی شرایط به نوعی  پیش رفت که من این کار را انجام دادم .تمرینات من زیر نظر آقای اشکان نامداری است و جا دارد از و تشکر کنم که واقعا برای بهتر کار کردن ما خیلی تلاش می‌کند . از او تشکر می کنم و به نظر من زحمت  زیادی برای ما کشید و آقا سید  هم هر از گاهی اگر ایرادی در حرکات ما ببیند به ما مسائلی را گوشزد می کند و ما هم با آغوش باز می‌پذیریم زیرا همانطور که گفتم او تجربه خیلی زیادی دارد. 

وی در مورد آن زمانی  که شایعه شده  قرار است رحمتی به درون  دروازه برگردد و بعد  از منتشر شدن این خبر در دیدار با نساجی  موفق شد کلین شیت کند  و شهر خودرو  نیز برد و آیا این موضوع باعث شد  احساس خطر کند یا خیر گفت: نه احساس خطری نبود. آقای رحمتی همیشه پیشنهادات زیادی داشت و   شرایط تیم ما هم شرایط خوبی نبود و تیم هم از لحاظ مالکیت و مالی دچار مشکل شده بود و اینکه تنها بودیم و کسی پشت تیم نبود و دچار مشکلاتی شده بودیم و آن طور که من در جریان هستم  پیشنهاد خوبی از باشگاه‌های دیگر به آقای رحمتی شده بود و از طرفی تلنگری هم برای ما  بود که  کمی به خودمان بیاییم. شرایط خوبی نداشتیم ولی اگر بخواهیم از دید مثبت به این قضیه نگاه کنیم باید بگوییم که باعث شد ما تمرکزمان را بیشتر کنیم و همان طور که می دانید ما بازی با نساجی  را یک بر صفر بردیم و ما بعد از آن  قضیه تنها یک باخت داشتیم که مقابل مس رفسنجان بود که  آنها روی  تک موقعیت به ما گل زدند. در هر صورت از آن بازی به بعد شرایطمان بهتر شد.

تگ ها


فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال