فراهانی: عصبی بودم و شش سیو داشتم!

دروازه بان پدیده می گوید این تیم با تمام مشکلاتی که داشته برای هدفش جنگیده و از این به بعد هم همین کار را انجام می دهد....

به گزارش ورزش سه، پدیده خراسان موفق شد ۲ بر یک سایپا را در یک بازی خارج از خانه شکست دهد میلاد فراهانی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی سختی بود. سایپا تیم بزرگ و ریشه داری در لیگ برتر است و الان در شرایط بدی قرار دارد و آمده بودند که حتماً ما را ببرند. خدا را شکر می‌کنم که بچه‌های ما به آن انگیزه و اعتماد به نفس رسیده اند که بتوانند در بازی ها پشت سر هم نتایج خوب بگیرند و پیروز میدان شوند و خوشبختانه دست پر به مشهد برگشتیم.


او در مورد داوری و صحنه‌ای که نیمکت دو تیم درگیر شدند ادامه داد: داوری بدی نبود. آقای حاج ملک  داور خیلی خوب و یکی از بهترین داوران لیگ ما است و بازی شب گذشته  هم صحنه خاص و  قابل بحثی نداشت. من متوجه دعوای دو نیمکت نشدم اما فکر می کنم کادرفنی سایپا با کادرفنی ما به مشکل خورد ولی کادر و بازیکنان ما تمام تلاشمان را برای بازی می گذاریم و بیرون بازی ربطی به ما ندارد.


فراهانی در مورد اینکه در این فصل چند کلین شیت ثبت کرده این گونه توضیح می‌دهد: در بازی با‌ گل گهر فکر می کنم هفتمین کلین شیتم را ثبت کردم ولی بعد از آن بیشتر تمرکزمان رو برد تیم است حالا کلین شیت هم برای من خیلی مثمر ثمر است ولی اولویت تیم حضور در بالای جدول است. پدیده امسال تغییرات زیادی داشت و تا به هماهنگی برسیم‌‌ زمان می برد ولی باز هم خدا را شکر که نتایج خوبی می‌گیریم و جزو بالانشینان جدول هستیم.


وی در مورد رده هشتمی پدیده گفت:  تیم ما هدف دارد و برایش برنامه ریزی کردیم و باید به آن برسیم و دو برد باعث نمی‌شود ما مغرور شویم و فکر کنیم که کار خیلی بزرگی کردیم. پنج بازی باقیمانده که خیلی مهم است و به نظر من هر کدام شان حکم فینال را دارد و برای سال بعد ما خیلی تاثیر گذار است. تیم ما تازه راه خودش را پیدا کرده و دارد نتایج خوب می گیرد.


این بازیکن در مورد دیدار بعدی با نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: بازی خیلی سختی داریم. نفت مسجدسلیمان تیم جوان و خوبی است ولی قطعاً در زمین به دنبال سه امتیاز  هستیم.


دروازه بان پدیده در خصوص اینکه امسال همه در مصاحبه هایشان گفتند مهدی رحمتی دست تنها  بوده و الان مشکلات این تیم حل شده یا خیر اظهار کرد: تیم ما از لحاظ مالکیت اذیت شد و یک جاهایی واقعاً تنها بود ولی خدا را شکر می‌کنیم که مسئولین شهر ما را تنها نگذاشتند و پشت تیم بودند ما در خیلی جاها که به مشکل خوردیم مسئولین دست به دست هم دادند و به ما کمک کردند که جا دارد از آنها تشکر کنیم.

یک سری وعده وعید هم به ما دادند که انشالله همانطور که قبلا به قول هایشان عمل کردند به قول هایی که الان دادند عمل کنند. بچه های ما تا ۵۰ درصد بیشتر پول نگرفتند. بچه هایی که تازه نیم فصل به ما اضافه شدند تا ۴۰ درصد پول گرفتند و  همه به خاطر آینده خودشان، سربلندی پدیده و طرفدار ها بازی می کنند. انشالله تا بازی بعدی همانطور که قول دادند درصدی از قرارداد هایمان را پرداخت کنند.


فراهانی که هفته گذشته و در دیدار با تراکتور روز تولدش بود و نمایش درخشانی با ۶ سیو و یک کلین شیت داشت افزود: آن روز دیگر عصبی شده بودم و شش سیو انجام دادم( می خندد) ممنون که به یاد من بودید و تولدم را تبریک گفتید!

تگ ها


پدیده خراسان میلاد فراهانی سایپا