فرایبورگ ۱ بایرن مونیخ ۳ ؛ غنیمت سه امتیازی از شوارتزوالد

بایرن مونیخ در دیداری دشوار موفق شد با گلزنی تعویض طلایی فلیک به سه امتیاز شیرین دست پیدا کند...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، فرایبورگ در ورزشگاه شوارتزوالد میزبان بایرن مونیخ بود و در نهایت ۳-۱ مغلوب باواریایی‌ها شد.

شاگردان فلیک مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۷، ضربه پاوارد با واکنش فلکن برگشت و در ریباند توماس مولر نتوانست دروازه میزبان را باز کند. تلاش‌های بایرن ادامه داشت و در دقیقه ۱۶، سانتر عالی و دقیق آلفونسو دیویس با ضربه روبرت لواندوفسکی تبدیل به گل اول باواریایی‌ها شد.

در دقیقه ۲۲، این بار پاس مولر به لواندوفسکی رسید و ضربه ستاره لهستانی با واکنش فلکن به بیرون رفت. این بار نوبت به میزبان رسید و پاس فرانتس با ضربه سرضرب هولر همراه شد اما نویر با یم واکنش عالی ناجی دروازه تیمش شد. در ادامه تلاش‌های دو تیم ثمری نداشت و بازی با برتری ۱-۰ بایرن به پایان رسید.

بایرن در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بود در دقیقه ۵۸، برخلاف جریان بازی، ارسال هابرر با ضربه والی وینچنزو گریفو تبدیل به گل تساوی میزبان شد. دقایقی بعد پاس گنابری به پریشیچ رسید و ضربه ستاره کروات با واکنش فوق‌العاده فلکن به کرنر رفت. در دقیقه ۷۹، بایرن با ضربه گنابری به گل دوم هم رسید اما این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد. اما در دقیقه ۹۲، یاشوا زیرکزی که تازه به بازی آمده بود پاس گنابری را با ضربه‌ای دقیق تبدیل به گل برتری باواریایی‌ها کرد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۵، سرژ گنابری خودش هم گلزنی کرد تا بایرن از این بازی دشوار سه امتیاز شیرین به دست آورند.

بایرن مونیخ با این پیروزی ۳۰ امتیازی شد و موقتاً به رده سوم صعود کرد. فرایبورگ هم ۲۵ امتیازی ماند و در رده ششم قرار دارد.

ببینید:
خلاصه بازی فرایبورگ 1 بایرن مونیخ 3 / ویدیو

 

تگ ها


باواریایی‌ها ورزشگاه شوارتزوالد هفته شانزدهم بوندسلیگا فوتبال جهان فرایبورگ بایرن مونیخ فرایبورگ-بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال