فرایبورگ 2 - 2 دورتموند؛ سریال تساوی زنبورها ادامه دارد

در دیداری از هفته هفتم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، تیم فوتبال فرایبورگ از دورتموند پذیرایی کرد....

در دیداری از هفته هفتم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، تیم فوتبال فرایبورگ از دورتموند پذیرایی کرد.

به گزارش مدال، تیم‌های فرایبورگ و دورتموند ساعت 17 در استادیوم شوارتزوالد شهر فرایبورگ به مصاف هم رفتند و در پایان بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

دورتموندی‌ها که در سه بازی اخیر خود فقط سه امتیاز کسب کرده‌اند، به پیروزی در این بازی نیاز مبرم داشتند و در همان دقایق ابتدایی، توپ و میدان را در اختیار گرفتند.

زردپوشان دورتموند در دقیقه 20 توسط اکسل ویتسل به گل اول رسیدند. ارسال تورگل هازارد از روی نقطه کرنر، روی پای ویتسل نشست و او به زیبایی هر چه تمام‌تر و با یک شوت روپای دیدنی توانست دروازه فرایبورگ را باز کند.

حملات دورتموندی‌ها برای بیشترکردن اختلاف گل ادامه داشت، اما نتیجه ای نداشت و بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

فرایبورگ نیمه دوم را تهاجمی‌تر آغاز کرد. آنها حملات متعددی را روی دروازه دورتموند پایه‌ریزی کردند، اما به نتیجه‌ای نرسیدند.

سرانجام در دقیقه 54 حرکت زیبای تیمی فرایبورگی‌ها جواب داد و آنها در دقیقه 54 با شوت زیبای والدسچمید دروازه زنبورها را باز کردند تا بازی به تساوی بکشد.

پس از دریافت گل تساوی، این دورتموندی‌ها بودند که حملات خود را افزایش دادند و در دقیقه 61 روی حرکت انفرادی اشرف حکیمی از سمت راست به گل رسیدند. 

فرایبورگی‌ها که قصد نداشتند سه امتیاز مهم خانگی را از دست بدهند، در آخرین لحظات وقت قانونی بازی و در دقیقه 89 روی گل به خودی آکانجی به گل رسیدند تا بازی با نتیجه 2-2 به پایان برسد.

این چهارمین تساوی متوالی دورتموند در هفت بازی اخیر بوندسلیگاست. آنها 12 امتیازی شدند و در رده هفتم جدول جای گرفتند. فرایبورگ نیز به رتبه دوم جدول صعود کرد.

 

ببینید:

خلاصه بازی فرایبورگ 2 - 2 دورتموند/ ویدیو

 

تگ ها


بورسیا دورتموند فرایبورگ فرایبورگ-بورسیا دورتموند فوتبال