فرجام خواهی آل کثیر و امیری منتظر چیست؟

مدیران باشگاه پرسپولیس امیدوارند با اقدامات حقوقی‌ای که انجام می‌دهند، شرایط را برای رساندن وحید امیری و عیسی آل کثیر به فینال مسابقات هموار کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عیسی آل کثیر مهاجم سرخپوشان غایب بزرگ این تیم در فینال بود؛ بازیکنی که به دلیل شادی پس از گل مقابل پاختاکور با شکایت باشگاه النصر با مجازات سنگینی مواجه شد و ۶ ماه با حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل حرکت نژادپرستانه از حضور در فعالیت‌های فوتبالی محروم شده است.


آل کثیر البته تنها غایب پرسپولیسی‌ها در فینال مسابقات به شمار نمی‌آید و وحید امیری و احسان پهلوان نیز که با کارت های زرد و قرمز روبرو شده اند، از حضور در این مسابقه مهم که روز ۲۹ آذرماه برگزار خواهد شد، محروم شده اند.


حالا مدیران باشگاه که با پرونده‌های زیادی نیز دست به گریبان هستند، سعی در بخشش این امیری و آل کثیر و ارسال مدارک برای فرجام خواهی دارند.


امیرعلی حسینی مدیر روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس درباره پرونده آل کثیر و شکایت این باشگاه به AFC اینطور توضیح می‌دهد: « روال این پرونده به این ترتیب است که برای اعتراض باید ابتدا شرح تفصیلی رای را برای باشگاه ارسال کنند. ما منتظر رسیدن شرح تفصیلی رای هستیم. پس از رسیدن آن، تا ۳ روز فرصت داریم به صورت رسمی اعتراض باشگاه را در کنفدراسیون فوتبال آسیا ثبت کنیم و در ۵ روز بعدی تمامی مدارک و ضمائم را به AFC تقدیم کنیم.»


وی درخصوص فرجام خواهی باشگاه پرسپولیس در رابطه با محرومیت وحید امیری توضیح داد: « ما با ارسال یک نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران درخواست کردیم که با کنفدراسیون فوتبال آسیا در ارتباط هستند، در این زمینه پیگیری کنند.»

بیشتر بخوانید:

پروین: ۶-۵ ساعت دیگر پول برانکو تامین می‌شود

چراغپور: کامیابی‌نیا هم باید در تیم ملی باشد

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران وحید امیری عیسی آل کثیر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال