فرجام‌خواهی تیم سامان قدوس پذیرفته نشد

تقاضای فرجام‌خواهی سه باشگاه لیون، تولوز و آمیان در مورد تعطیلی زودهنگام لیگ۱ فرانسه رد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سه باشگاه فرانسوی لیون، تولوز و آمیان بعد از تعطیلی زودهنگام لیگ۱ فرانسه در اعتراض به این تصمیم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ این کشور به دادگاه شکایت کرده بودند ولی اولین درخواست تجدیدنظر آنها توسط دادگاه رد شده است.

لیگ۱ فرانسه ملقب به لوشامپیونا از اواخر اسفندماه مثل دیگر لیگهای بزرگ اروپایی به دلیل اپیدمی کرونا به حالت تعلیق درآمد. درحالیکه دیگر لیگهای اروپایی تصمیم گرفتند مقاومت کنند و حالا به دنبال شروع مجدد مسابقات خود هستند، در اواخر ماه آوریل، سازمان لیگ فرانسه اعلام کرد این فصل لوشامپیونا را تعطیل کرده و پاری سن ژرمن صدرنشین را به عنوان قهرمان و دو تیم قعر جدولی آمیان و تولوز را به عنوان سقوط‌کرده اعلام کرد.

این تصمیم با اعتراض چندین تیم روبرو شد و دو باشگاه سقوط کرده و همچنین لیون که به این ترتیب برای اولین بار از سال ۱۹۹۷ سهمیه اروپایی خود را از دست داده علیه آن به دادگاه شکایت کرده و تقاضای فرجام کردند.

بر اساس گزارش رسانه‌های فرانسوی دادگاه اداری پاریس روز جمعه این درخواست فرجام‌خواهی سه باشگاه فرانسوی را رد کرده و گفته ادعای آنها علیه تصمیم مسئولین فوتبال این کشور از نظر دادگاه مسموع نیست.

بیشتر بخوانید:

زمان صدور رأی پرنده سامان قدوس مشخص شد

جریمه میلیاردی ستاره سعودی مثل قدوس و طارمی

 

 

تگ ها


آمیان لیون فوتبال جهان سامان قدوس فوتبال