فرجی: فعلا سرباز شهرخودرو هستم!

مدافع راست شهر خودرو ترجیح داد تا درباره آینده‌اش فعلا صحبتی نداشته باشد و از این‌که بازیکنان موفق شده‌اند تاکتیک‌های مدنظر کادرفنی را پیاده‌سازی کنند، ابراز خشنودی کرد....

به گزارش "ورزش سه" یکی از بازیکنان موثر و خوب امروز ترکیب شهر خودرو در جدال با سپاهان که منجر به پیروزی عنابی‌پوشان مشهدی شد، فرشاد فرجی دفاع راست این تیم بود که در پست غیرتخصصی خود با نظر مهدی رحمتی به کار گرفته می‌شود و در هفته‌های گذشته نمایش‌های خوبی را از خود نشان داده است؛ فرجی در پایان مسابقه درباره دیدار امروز و کسب پیروزی مهم مقابل سپاهان گفت: ابتدا جا دارد درگذشت مهرداد میناوند عزیز را تسلیت بگویم، درباره بازی هم باید بگویم که بازی خیلی خوبی بود و ما با انگیزه به میدان آمده بودیم و تصمیم‌مان این بود تا با امتیاز از بازی خارج شویم و برای رسیدن به این مهم همدل شده بودیم. خداراشکر توانستیم امروز خیلی خوب دستورات تاکتیکی کادرفنی را اجرایی کنیم و دست پر از میدان خارج شدیم.

مدافع شهر خودرو درباره وضعیت تیمش و آینده حضور او در جمع عنابی‌پوشان توضیح داد: ما همان اول گفته بودیم که تیم‌مان جوان است و نیاز به زمان دارد و اگر روند تیم ما را دیده باشید، در هفته‌های گذشته بهتر کار کرده‌ایم؛ امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد و انشالله بتوانیم نتایج بهتری را کسب کنیم. من فعلا بازیکن شهر خودرو و سرباز این تیم هستم و انشالله در مورد آینده بعداً صحبت می‌کنم.

تگ ها


فرشاد فرجی شهر خودرو