فرحانی: باید با چند گل از سد گل‌گهر می‌گذشتیم

کاظم فرحانی مربی تیم فوتبال نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی این تیم با گل‌گهر حضور یافت....

به گزارش مدال، کاظم فرحانی بعد از بازی شکست 2 بر یک خانگی تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان در نشست خبری گفت: متاسفیم که بازی را واگذار کردیم. موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اما از آنها استفاده نکردیم و در نهایت دیداری را که باید با نتیجه پرگل می‌بردیم واگذار کردیم.

وی افزود: تیمی که داریم جوان است. تیم ما واقعا در این بازی خوب کار کرد و موقعیت‌های زیادی داشت و اگر این بازی را می‌بردیم قطعا روی روند تیمی‌مان در بازی‌های آینده تاثیر بسزایی داشت که متاسفانه گل نزدیم و روی ضد حمله گل خوردیم و سه امتیاز از دست رفت.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: باور کنید شرایط خیلی سخت است. در نیم فصل نتوانستیم بازیکن جدیدی جذب کنیم و در بازی امروز مجبور شدیم دو بار تعویض کنیم تا سمت راست‌مان را تقویت کنیم. واقعا با کمبود مهره مواجه هستیم اما با همه این مشکلات و همچنین گرفتاری‌های‌ مالی بازیکنان با تمام توان‌شان کار می‌کنند. در نیم فصل اول شرایط خیلی خوبی داشتیم و بازیکنان خیلی زحمت کشیدند اما تیم از لحاظ بدنی دچار افت شده و دلیلش هم کمبود بازیکن است.  اگر می‌توانستیم یار جدید به خدمت بگیریم الان شرایط خیلی بهتر بود. مشکلات مالی اجازه نداد این اتفاق رخ دهد. انشالله که دوباره شرایط مثل قبل شود.

فرحانی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا صنعت نفت زمانی که گل‌ می خورد پلن B ندارد  و حتی هنگامی هم که گل می‌زند هم پلن B ندارد یادآور شد: موقعیت‌‌های زیادی خلق کردیم اما از آن استفاده نکردیم. گل‌گهر در بازی‌های اخیر خود یا با اختلاف کم برده یا مساوی کرده است. همان طور که گفتیم نتوانستیم به دلیل کمبود بازیکن ضعف‌های‌مان را بپوشانیم. با همین داشته‌های‌مان باید ادامه دهیم و تلاش کنیم تیم به شرایط قبل خود برگردد.

وی در واکنش به اظهار نظر خبرنگاری مبنی بر اینکه تیم صنعت نفت هم کم موقعیت به گل‌گهر نداد و به نظر می‌آید این تیم بعد از رفتن اسکوچیچ افت کرده است، عنوان کرد:  اگر دقت کرده باشید سیستم ما 3-4-3 بود دقیقا همان سیستمی که در نیم فصل اول بازی می‌کردیم. تیمی که با سه دفاع پوششی بازی می‌کند  باید از جلو دفاع کرده و خط دفاعش بالا باشد. همین مسئله باعث شد که گل‌گهر صاحب چند ضد حمله خطرناک شود. تیم حریف هم از این فرصت‌ها استفاده کرد. متاسفانه عبدالله ناصری را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و بقیه نفرات هم همان بازیکنانی بودند که نیم فصل اول در تیم بودند.

وی در رابطه با اینکه باشگاه صنعت نفت خواسته‌‌های کادرفنی را برآورده کرده است یا اینکه  به دنبال آوردن کادر جدید هستند؟ یادآورد شد:  امروز آقای سراج محروم بود و نتوانست روی نیمکت بنشیند. من بودم که لب خط می‌رفتم و فعلا مسئولیت در تیم ما بر عهده ما هست. ما هم تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا  شرایط بهتر شود. تصمیم گیرنده در این مورد باشگاه است و هر تصمیمی که بگیرند ما تابع هستیم. قرارداد داریم و تا زمانی که باشیم تلاش می‌‌کنیم.

بیشتر بخوانید:
نساجی 0 پارس جنوبی 0؛ تداوم ناکامی‌های یاران مهاجری
نفت آبادان 1 گل‌گهر 2؛ فرار از منطقه قرمز با دبل شاکری
شاهین 3 ماشین‌سازی 1؛ جدایی بوشهری‌ها از قعر 

تگ ها


نشست خبری فوتبال ایران لیگ برتر ایران کاظم فرحانی نفت آبادان گل گهر گل گهر صنعت نفت آبادان صنعت نفت آبادان-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال