فردا، فرصت ناب فیفا به هواداران تیم ملی

هواداران تیم ملی ایران فردا فرصت خواهند داشت که پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی، تمرین تیم ملی را در روسیه از نزدیک تماشا کنند ......

هواداران تیم ملی ایران فردا فرصت خواهند داشت که پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی، تمرین تیم ملی را در روسیه از نزدیک تماشا کنند.

در حالی که جام جهانی امنیتی ترین دوره خود را در طول تاریخ پشت سر خواهد گذاشت و به دلیل مسائل امنیتی فاصله بزرگی بین هواداران و تیمها ایجاد شده است، فردا هواداران تیم ملی ایران حاضر در روسیه، این فرصت را خواهند داشت که به طور کامل تمرین تیم محبوب خود را از نزدیک تماشا کنند.
این تمرین ساعت 11 در ورزشگاه استوگینو آغاز خواهد شد و به غیر از هواداران، خبرنگاران، تصویربردارن و عکاسان رسانه های مختلف نیز می توانند به طور کامل در تمرین فردای تیم ملی حاضر باشند.
این اولین و احتمالا آخرین فرصتی است که فیفا و کمیته برگزاری بازیها در اختیار هواداران ایرانی قرار داده است و بعد از این فرصت، تمرینات تیم ملی دوباره به کمپ لوکوموتیو با شرایط سخت امنیتی اش باز خواهد گشت.
هر یک از 32 تیم حاضر در جام جهانی، یک جلسه تمرین باز خواهند داشت و فردا این فرصت برای هواداران ایرانی فراهم است که در ورزشگاه استوگینو حاضر شوند و ملی پوشان را تشویق کنند.

تگ ها


جام جهانی 2018 ایران فوتبال