فرداشب، آخرین برنامه عادل فردوسی‌پور روی آنتن

قسمت پایانی فصل نهم برنامه فوتبال ۱۲۰ با محوریت بررسی رقابت‌های فوتبال در پنج لیگ معتبر دنیا و هم‌چنین تورنمنت‌های مهم باشگاهی و ملی، فرداشب روی آنتن شبکه ورزش خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه" با توجه به اتمام رقابت‌های لیگ‌های معتبر اروپایی از جمله لیگ انگلستان، آلمان، اسپانیا، ایتالیا و فرانسه و مشخص شدن وضعیت قهرمان، تیم‌های صعود کننده به رقابت‌های فصل آینده قاره سبز و هم‌چنین تیم‌های سقوط کننده، فصل نهم برنامه فوتبال ۱۲۰ هم فرداشب (پنجشنبه) به پایان خواهد رسید؛ این فصل از برنامه با اجرای حمید محمدی و تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور از ۳۰ مردادماه ۱۳۹۹ آغاز شده بود.

در آخرین قسمت از برنامه فوتبال ۱۲۰، به صورت ویژه تیم‌های قهرمان در پنج لیگ معتبر قاره اروپا مورد بررسی قرار خواهند گرفت و هم‌چنین مسابقه امشب منچستریونایتد و ویارئال که از قهرمان لیگ اروپا رونمایی خواهد کرد، بخش مهمی از برنامه فرداشب فوتبال ۱۲۰ را اختصاص خواهد داد.

پیش‌درآمدی از فینال لیگ قهرمانان اروپا میان چلسی و منچسرسیتی و هم‌چنین بررسی لیست تیم‌های ملی برای یورو ۲۰۲۰ از دیگر عناوین آخرین برنامه فوتبال ۱۲۰ در فصل نهم خواهد بود؛ این برنامه مطابق روال هفته‌های گذشته فرداشب (پنجشنبه) از ساعت ۲۳ از طریق شبکه ورزش به صورت زنده پخش خواهد شد.

تگ ها


عادل فردوسی پور شبکه ورزش فوتبال ۱۲۰ صدا و سیما