فردا خبر تایید اساسنامه در فیفا اعلام می‌شود

آخرین پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران مورد تایید فیفا قرار گرفته و این موضوع طی روزهای آینده با نامه فدراسیون جهانی فوتبال اعلام خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از موضوعات نگران کننده فوتبال ایران طی ماه‌ها و هفته‌های اخیر تعلیق فوتبال ایران و تشکیل کمیته انتقالی به دلیل عدم توجه به درخواست‌های فیفا بوده است؛ جایی که چندین بار پیش نویس اساسنامه میان فدراسیون فوتبال ایران و فدراسیون جهانی رد و بدل شد و اصلاحات زیادی نظیر حذف وزیر از مجمع فدراسیون انجام شد ولی همچنان تعریف فدراسیون به عنوان یک "نهاد عمومی غیردولتی" دردسرساز بود.


حالا اینطور خبر می رسد این درخواست فیفا در پیش نویس آخرین نسخه اساسنامه ارسالی به فیفا اصلاح شده و خواسته های این نهاد قانونگذار فوتبال در جهان، مد نظر قرار گرفته و با تغییراتی که صورت گرفته، دیگر مشکل تعلیق فوتبال ایران را تهدید نخواهد کرد و آخرین اصلاحیه ارسالی مورد تایید قرار خواهد گرفت.


این خبری است که قرار طی نامه فدراسیون جهانی فدراسیون جهانی فوتبال روز آینده به صورت رسمی به فدراسیون فوتبال ایران اعلام شود تا مسئولان فوتبال ایران و فدراسیون رفته رفته با نهایی شدن اصلاحات اساسنامه، خودشان پس از ماه‌ها تاخیر در انتخاب رئیس فدراسیون بعدی، آماده برگزاری انتخاب ریاست فدراسیون کنند.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس در انتظار موافقت سازمان لیگ با جشن قهرمانی

پیروزی زنیت مقابل روستوف با گل سردار/ آزمون آقای گل شد
محمدرضایی: اتفاقات بالای جدول به کام استقلال شد

تگ ها


فیفا فدراسیون فوتبال فوتبال ایران اساسنامه فدراسیون فوتبال فوتبال