فردا، رونمایی از گزینه‌های جانشینی کولاکوویچ؟

اولین جلسه کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی، فردا برگزار خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، بیش از ۴ ماه از ماجرای جدایی ایگور کولاکوویچ می گذرد و هنوز تیم ملی والیبال ایران سرمربی جدید خود را نشناخته است. در ماههای اخیر داورزنی جلسات زیادی را با کارشناسان، اعضای هیات رییسه و اهالی والیبال برای انتخاب سرمربی جدید برگزار کرده، اما فعلا حتی از گزینه ای هم نام برده نشده است.


دومین نشست رسمی هیات رئیسه فدراسیون والیبال در سال ۹۹ در حالی هفته گذشته به ریاست برگزار شد که طی آن، قرار گرفتن در جمع ۴ تیم برتر المپیک به عنوان آرمان والیبال ایران در سال ۱۴۰۰ تبیین شد. ضمن این که در این جلسه تاکید شد فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی، نیازمند تشکیل کمیته فنی و اتاق فکر است تا به صورت تخصصی این موضوع بررسی شود.


حالا فدراسیون والیبال اعلام کرده، پیرو تصمیم هیئت رئیسه و صحبت‌های پیشین رئیس فدراسیون والیبال، اولین جلسه کمیته فنی و اتاق فکر برای انتخاب سرمربی تیم ملی، ساعت ۱۱ صبح فردا برگزار خواهد شد و با دعوت محمدرضا داورزنی، تعدادی از پیشکسوتان و کارشناسان صاحب‌نظر در والیبال برای بررسی کارشناسانه مباحث، در جلسه حضور خواهند داشت.


در جلسه مذکور، ویژگی‌های سرمربی تیم ملی والیبال ایران به بحث و تبادل نظر گذاشته می‌شود و طی آن گزینه‌هایی که می‌توانند آرمان والیبال ایران مبنی بر قرار گرفتن در جمع ۴ تیم برتر المپیک را محقق کنند، مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.
جالب اینجاست که فدراسیون والیبال اعلام کرده جلسات کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون در خصوص انتخاب سرمربی، تنها مختص به جلسه روز شنبه نخواهد بود و این جلسات تا رسیدن به نتایج قطعی، در آینده هم ادامه خواهد داشت.

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران والیبال