فردا موعد تحقق وعده مهم سعادتمند!

فردا روزی است که مدیرعامل جدید استقلال باید به وعده ای که در مورد دو بازیکن خارجی این تیم داده عمل کند تا آبی ها دو بازیکن مهم خود را در ادامه فصل در اختیار داشته باشند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شیخ دیاباته بازیکنی است که به گفته وکیلش اگر تا تاریخ بیست و ششم اردیبهشت ماه بخشی از قراردادش را دریافت نکند حاضر نیست به ایران برگردد و میلیچ هم وضعیت مشابهی دارد چراکه این دو بازیکن مدت ها است پولی دریافت نکرده اند.

اما احمد سعادتمند روز گذشته در صفحه اینستاگرام خود نوشت از روز شنبه به صورت مرحله ای پول دیاباته و میلیچ پرداخت می شود که باید دید آیا فردا این اتفاق رخ می دهد یا نه.

آنچه مسلم است میلیچ و دیاباته از مهمترین بازیکنان این فصل استقلال هستند و گفته می شود فرهاد مجیدی هم در جلسه خصوصی با سعادتمند بر حفظ این دو بازیکن تاکید کرده است.

به گفته سعادتمند قرار است پول  دیاباته و میلیچ از طریق یکی از هواداران استقلال انجام شود که باید دید آیا فردا این اتفاق رخ خواهد داد.

بیشتر بخوانید:
تمرینات مخفیانه پیکان چگونه لو رفت؟
پرسپولیس-برانکو؛ داستانی که ادامه دارد
دبیرکل سابق، سرپرست آینده تیم ملی؟ 

تگ ها


استقلال تهران احمد سعادتمند دیاباته هروویه میلیچ فوتبال ایران Hrvoje Milić شیخ دیاباته استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال