فردا، نبرد انتخابی حسن یزدانی با کامران قاسمپور

رقابت های انتخابی درون اردویی اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد فردا به صورت مستقیم از طریق شبکه ورزش سیما برای علاقمندان به کشتی کشور پخش می شود....

به گزارش "ورزش سه"، طبق اعلام کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد رقابت های انتخابی برای حضور در المپیک ۲۰۲۱ توکیو در دو وزنی که در آن کسب سهمیه شده یعنی ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم فردا برگزار می شود.


بر این اساس وزن کشی این مسابقات ساعت ۸:۲۰ دقیقه صبح فردا (سه شنبه) انجام و رقابت ها نیز ساعت ۱۱:۲۰ در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی آغاز می شود که در وزن ۵۷ کیلوگرم رحمان عموزاد و رضا اطری و در وزن ۸۶ کیلوگرم کامران قاسم پور و حسن یزدانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


همچنین با اعلام قبلی مسابقات درون اردویی بر سر وزن قانونی، با آخرین قوانین و مقررات اتحادیه جهانی و ۳ ساعت پس از وزن کشی برگزار و در صورت صلاحدید کمیته فنی این امکان نیز وجود دارد که برنده این رقابت ها پیروز ۲ مسابقه از ۳ کشتی باشد.
البته کادرفنی اعلام کرده در هر صورت تمامی کشتی گیران برای حضور در المپیک با توجه به توضیحات فوق در نحوه اجراء، انتخاب می شوند و کشتی گیرانی که قبل و یا بعد از رقابت های انتخابی در اردو حاضر نشوند، شانسی برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۱ ندارند.


همچنین کادر فنی عملکرد تمرینی کشتی گیران، حضور موفق در تورنمنت های بین المللی و مسائل اخلاقی را نیز در تصمیم گیری های خود لحاظ خواهد کرد.

تگ ها


آزاد کشتی حسن یزدانی کامران قاسمپور کشتی