فردا، پایان نیم فصل لیگ برتر فوتبال بانوان

با برگزاری دیدارهای هفته پنجم در دو گروه لیگ برتر فوتبال بانوان، این مسابقات وارد تعطیلات نیم فصل خود خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه" با تغییر فرمت برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان و تقسیم به دو گروه ۵ و ۶ تیمی، حالا خیلی زود مسابقات به نیمه راه خود رسیده است و با برگزاری دیدارهای هفته پنجم نیز عصر جمعه، تعطیلات نیم فصل آغاز خواهد شد؛ در گروه یک، تیم بدون شکست سپاهان اصفهان امیدوار است بتواند در روز پایانی نیم فصل با عبور از نماینده البرز به صدرنشینی خود ادامه دهد و دیدار ذوب‌آهن و شهرداری بم نیز یکی از حساس‌ترین دیدارهای روز پایانی نیم فصل نخست است. در این گروه همیاری ارومیه استراحت دارد.

در گروه دوم نیز تیم وچان کردستان برای حفظ جایگاه صدرنشینی باید به روند درخشان خود و پیروزی‌های پر گل ادامه دهد و آن‌ها در خانه پذیرای ملوان بندرانزلی خواهند بود؛ تیمی که هفته گذشته با شش گل مقابل شهرداری سیرجان شکست خورد و امیدوارند شاگردان جهانچی بتوانند شکست هفته گذشته خود را در سنندج جبران کنند. در دیگر دیدارهای این گروه، شهرداری سیرجان به مصاف سارگل بوشهر خواهد رفت و پالایش گاز ایلام پذیرای قشقایی شیراز است.

پس از برگزاری دیدار هفته‌های هفته پنجم، بازی معوقه هفته اول دو تیم قشقایی شیراز و شهرداری سیرجان جمعه ۱۲ دی‌ماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد و از ۱۹ دی‌ماه نیز نیم فصل دوم مسابقات آغاز می‌شود؛ همچنین زمان نقل و انتقالات نیم فصل از ۶ دی تا ۲۷ دی است که تیم‌ها می‌توانند به جذب بازیکنان مدنظر خود برای تقویت و حضور در نیم فصل دوم مسابقات و همچنین دیدارهای پلی‌آف (نیمه نهایی و فینال) اقدام نمایند.

برنامه دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان:

جمعه ۵ دی / ساعت ۱۴

سپاهان اصفهان – نماینده البرز
شهرداری بم – ذوب آهن اصفهان
وچان کردستان – ملوان بندرانزلی
شهرداری سیرجان – سارگل بوشهر
پالایش گاز ایلام – قشقایی شیراز

تگ ها


فوتبال بانوان