فردوسی پور: به دایی گفتم بیا در زمین بازی کن تا ببریمت

عادل فردوسی پور در حاشیه دیدار رسانه ورزش و منتخب پیشکسوتان گفت: هرچند بازی را باختیم ولی اگر چند دقیقه بازی ادامه داشت، می توانستیم گل تساوی را بزنیم یا حتی دیدار را با پیروزی پشت سربگذاریم. به نظرم یک مقدرا تایم مسابقه کم بود....

عادل فردوسی پور در حاشیه دیدار رسانه ورزش و منتخب پیشکسوتان گفت: هرچند بازی را باختیم ولی اگر چند دقیقه بازی ادامه داشت، می توانستیم گل تساوی را بزنیم یا حتی دیدار را با پیروزی پشت سربگذاریم. به نظرم یک مقدرا تایم مسابقه کم بود.

به گزارش مدال، در حاشیه دیدار دوستانه رسانه ورزش و منتخب پیشکسوتان فوتبال گفت و گویی با عادل فردوسی پور کاپیتان تیم رسانه ورزش و مجری برنامه 90 انجام دادیم که در ادامه می خوانید.


بازی چطور بود؟
دیدار خوبی بود و دو تیم نمایش خوبی داشتند. هرچند بازی را باختیم ولی اگر چند دقیقه بازی ادامه داشت، می توانستیم گل تساوی را بزنیم یا حتی دیدار را با پیروزی پشت سربگذاریم. به نظرم یک مقدرا تایم مسابقه کم بود.


داوری فغانی چطور بود؟
فغانی جزو داوران خوب فوتبال ایران است و قضاوت بازی امروز هم مشکل خاصی نداشت.


در بازی دوستانه قبلی بازی را واگذار کردید و بعد از آن گفتید با علی پروین قرار گذاشتیم که بازی مساوی شود که آنها زیر قول شان زدند. در این دیدار قرار نبود بازی مساوی شود؟
(با خنده) نه قرار نبود. آن بازی هم ما چند گل جلو بودیم که با پروین بین دو نیمه قرار گذاشتیم مساوی شود ولی آنها گل برتری را هم زدند. این مسائل خیلی اهمیت ندارد.


در حال حاضر بازار بیانه ها داغ است و حتی بعضی از تیم ها از جمله نساجی به برنامه 90 اعتراض کردند که صحنه مشکوک به بازی آنها را پخش کردید...
من چند بار صحنه را دیدم. به نظرم بازیکن تراکتور توپ را زد و پنالتی نبود ولی شاید در برنامه این هفته صحنه را نشان دهیم که کارشناس داوری نظرش را بیان کند. البته در هفته گذشته برنامه خیلی فشرده بود چون کمبود وقت داشتیم.


برای علی دایی هم کری خواندی؟
بله، به دایی گفتم بیا در زمین بازی کن تا ببریمت.


فکر می کنم یکی، دو سال پیش در برنامه فوتبال 120 گفته بودی، برنامه تا وقتی ادامه پیدا می کند که لیورپول قهرمان لیگ برتر شود. در صورت قهرمانی احتمالی لیورپول فوتبال 120 تعطیل می شود؟ 
(می خندد) لیورپول که قطعا قهرمان لیگ برتر می شود ولی برنامه 120 هم ادامه پیدا می کند.