فردوسی‌پور: علاقه چندانی به حضور در فضای مجازی ندارم

گزارشگر فوتبال و تهیه کننده سابق برنامه نود از چهره های مهم رویداد فینال لیگ قهرمانان آسیا بود...

به گزارش ورزش سه ، در طول این گزارش در مجموع ۴میلیون و ۶۵۸هزار کاربر به صفحه فارسی AFC سر زدند و رکورد ۸۰۹هزار نفری در پربیننده‌ترین لحظه، این لایو را به پربیننده‌ترین لایو فارسی در اینستاگرام و پنجمین لایو پربیننده در جهان تبدیل کرد. 


همه این اتفاقات در حالی رخ داد که در ساعت برگزاری فینال اینترنت در ایران با ترافیک شدید و مشکلات زیادی مواجه بود. فردوسی‌پور پس از بازگشت به ایران در گفت‌وگویی کوتاه به سوالات خبرنگار همشهری پاسخ داد. او درباره میزان استقبال مردم از این گزارش و بازخوردهایی که دریافت کرده، گفت: «استقبال خیلی خوب بود. مردم چه قبل از بازی و چه در طول گزارش واقعا مرا شرمنده کردند. مردم خیلی لطف دارند و با وجود مشکلات و محدودیت‌هایی که دیروز در اینترنت وجود داشت استقبال خوبی از این گزارش داشتند.» 


گزارش فردوسی‌پور باعث شد دنبال‌کنندگان صفحه فارسی AFC طی ۲ روز از ۲۶۰هزار نفر به حدود ۳میلیون نفر برسند. او در پاسخ به اینکه آیا پیش‌بینی چنین اتفاقی را می‌کرد، فقط به گفتن یک جمله بسنده کرد: «خیلی عجیب و باورنکردنی بود.» 


عادل پیش از سفر به دوحه گفته بود به‌دلیل عدم حضور در اینستاگرام شناخت چندانی از این فضا ندارد. آیا این اتفاقات باعث نشده او به حضور در این فضا و داشتن صفحه‌ای در اینستاگرام ترغیب شود؟ پاسخ او منفی است: «البته همیشه به عنوان یک آپشن به این موضوع فکر می‌کنم. اما علاقه چندانی ندارم و هنوز به این نتیجه نرسیده‌ام که در فضای مجازی حضور داشته باشم.»


 گزارش فردوسی‌پور از فینال آسیا با یک بغض آغاز شد و با یک حسرت بابت قهرمان نشدن پرسپولیس به پایان رسید. او اعتقاد دارد پرسپولیس بسیار به قهرمانی در این جام نزدیک بوده است: «فرصت بسیار خوبی از دست رفت. به نظرم اولسان تیم خیلی قدرتمندی نبود. پرسپولیس هم خیلی خوب بازی کرد اما اتفاقات بازی به نفع این تیم پیش نرفت. یک سری بدشانسی هم آوردند و پنالتی‌های عجیب و غریبی دادند. پرسپولیس می‌توانست قهرمان آسیا شود و نمی‌دانم دوباره چه زمانی یک تیم ایرانی بتواند به فینال آسیا برسد.»

تگ ها


شبکه سه صدا و سیما برنامه نود پرسپولیس تهران لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال