فردیناند: دوست داشتم نیمار به یونایتد برود

ریو فردیناند، مدافع سابق منچستریونایتد مدعی شد که اگر آنها می خواستند با پاری سن ژرمن برای جذب نیمار رقابت کنند باید رقابت کثیفی را آغاز می کردند ......

ریو فردیناند، مدافع سابق منچستریونایتد مدعی شد که اگر آنها می خواستند با پاری سن ژرمن برای جذب نیمار رقابت کنند باید رقابت کثیفی را آغاز می کردند.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: پاریسی ها با پرداخت 222 میلیون یورو حق فسخ نیمار، او را به خدمت گرفتند. نیمار پیش از آن مورد توجه منچستریونایتد بود و در تقابل دو طرف در آمریکا در ماه گذشته میلادی، یونایتدی ها استقبال گرمی از نیمار کردند. با این حال او راهی پاریس شد و حال فردیناند مدعی شد که رقابت دو طرف برای جذب نیمار عجیب می شد.

او گفت:" نیمار 196 میلیون یورو می ارزد، منچستریونایتد یکی از غنی ترین باشگاه های جهان است. خیلی دوست داشتم او به منچستر بیاید. نیمار در پیراهن منچستریونایتد؟ شماره 7 یا 11. به نظرم اگر منچستر وارد رقابت می شد، رقابت کثیفی شکل می گرفت ولی اینطور نشد."

یونایتد فصل گذشته با جذب پوگبا، رکورد نقل و انتقالات را شکست ولی نیمار با رقمی تقریبا دو برابر پوگبا راهی پاریس شد. فردیناند ادامه داد:" وقتی آن مقدار پول را برای پل هزینه کردیم، گفتم که رقم گرانی نیست. بازیکن گرانقیمت کسی است که بدون داشتن کیفیت هایی مشخص، به سطحی مشخص می رسد."

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال