فردیناند: من مسئول مرگ همسرم هستم

ریو فردینانند، مدافع سابق تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد، در همکاری با بی بی سی در حال ساخت مستندی هستند که به بررسی پدر و مادرهایی که همسرشان را از دست می دهند می پردازد ......

ریو فردینانند، مدافع سابق تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد، در همکاری با بی بی سی در حال ساخت مستندی هستند که به بررسی پدر و مادرهایی که همسرشان را از دست می دهند می پردازد.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، مدافع سابق تیم ملی انگلیس پس از مرگ همسرش به الکل روی آورد و نیمه شب ها از خواب بیدار می شد تا مصرف کند.ربکا، همسر فردیناند و مادر 3 فرزند، سال 2015 و در 34 سالگی پس از مبارزه با سرطان سینه از دنیا رفت. حال فردیناند مدعی شد که خودش را مقصر مرگ همسرش می داند.
او گفت:" در آن دوره، من خیلی الکل مصرف می کردم. حالا یک پرستار با ما زندگی می کند. در سه یا چهار ماه اول پس از مرگ همسرم، نیمه شب و در حالی که به شدت مست بودم به خانه می آمدم. ولی بیدار می شدم و به بچه ها در کارهای مدرسه کمک می کردم."
فردیناند که در این مستند راجع به مرگ یکی از والدین و تاثیر آن روی زندگی همسرش صحبت می کند، مدعی شد که از وقتی همسرش را از دست داده، با افرادی که مکان های تاریک را دوست دارند همدردی می کند. او به افرادی که اطرافش هستند تکیه کرده و به خاطر فرزندانش رو به جلو حرکت می کند ولی درک می کند که آنهایی که ممکن است مثل او حمایت نشوند چه شرایطی خواهند داشت.
او ادامه داد:" برای همین است که شبکه افراد اطراف شما خیلی مهم است. من هم خیلی خوش شانس بودم که این شبکه افراد اطرافم بود و همچنین بچه هایم الهام بخشم بودند که سخت تر تلاش کنم. بعضی مردم چنین شرایطی ندارند، بعضی اینطور نیستند و برای همین است که حالا با افرادی که به مکان های تاریک و تیره می روند همدردی می کنم.
قبلا در کتاب ها وقتی راجع به خودکشی می خواندم، فکر می کردم چطور می توان انقدر خودخواه بود که خودکشی کرد. ولی حالا  بیشتر درک می کنم زیرا گاهی در شرایطی قرار می گیرید که می توانید متوجه شوید. اگر من هم آن شبکه اطراف را نداشتم که به من کمک کنند یا بچه هایم که الهام بخشم باشند، می توانستم افرادی که خودکشی می کنند را بیشتر درک کنم."
فردیناند معتقد است که پس از مرگ ربکا، موضوعاتی مثل کارهای مدرسه بچه ها دشوارتر شده است. او گفت:" اولین باری که به مدرسه رفتند، شاید سه یا چهار روز پس از مرگ مادرشان بود. صبح بیدار شدم  و دائم در خانه تقلا می کردم که آنها را آماده کنم. دیرشان شد و اولین باری بود که برای مدرسه دیر می رفتند زیرا در خانه دچار حمله عصبی شدم. باید به اتاقی می رفتم، می نشستم و می گفتم که چه شده؟ یکی از آنها در ماشین به من گفت: «مامان فلان کار را نمی کرد، تو نمی دانی چه کار کنی.»"
این مستند 60 دقیقه است و در آن فردیناند سعی دارد همسرانی که به تنهایی بچه هایشان را بزرگ می کنند درک کند.

تگ ها


فوتبال