فردین عابدینی: تراکتوری ها ماشین را تنها نگذارند

فردین عابدینی از هواداران تیم تراکتور میخواهد که ماشین‌سازی را در دیدار با پرسپولیس تنها نگذارند....

فردین عابدینی از هواداران تیم تراکتور میخواهد که ماشین‌سازی را در دیدار با پرسپولیس تنها نگذارند.

به گزارش مدال ،ماشین سازی تبریز در مرحله یک شانزدهم جام حذفی میزبان پرسپولیس تهران خواهد بود. دیداری که میتواند برای هر دو تیم حساس و حیاتی باشد. فردین عابدینی مدافع تبریزی ماشین سازی سابقه حضور در تراکتور را دارد. او از هواداران تراکتور برای کمک به ماشین دعوت می کند و در اینباره به خبرنگار مدال در تبریز می گوید: خیلی بازی سختی است ولی همیشه دیدارهای سنگین با حضور هواداران راحت شده است و من از همه همشهریانم علل خصوص از تراکتوری ها میخواهم که بنیان دیزل را را پر کنند و کمک کنند تا پرسپولیس را در تبریز شکست دهیم.

عابدینی ادامه می دهد: هواداران و حضورشان در استادیوم نیمی از راه یک برد است و قطعا حضور هواداران قدرت تیم ما  را دو برابر می کند و ما میتوانیم پرسپولیس مدعی را شکست دهیم و در اولین دیدار لیگ نیز نشان دادیم که این توانایی را داریم که با بنیان دیزل پر از هوادار هر تیمی را شکست داده و از چرخه مدعیان خارج کنیم.

مدافع ماشین سازی در مورد شرایط تیم شان مقابل پرسپولیس گفت: یک برد خوب در لیگ داشتیم و کادر فنی هم با تدابیر خاص فرصت کم بین دو دیدار را حل کردند و الان آماده این دیدار هستیم و امیدواریم که شرمنده مردم آذربایجان و فوتبالی های آن نباشیم.

بیشتر بخوانیم:

مسیح زاهدی: میزبان مهربانی نیستیم

تگ ها


اخبار ماشین سازی فردین‌ــ‌عابدینی ماشین سازی پرسپولیس پرسپولیس در تبریز هواداران تراکتور فوتبال