فرزاد مجیدی: درباره بیانیه علیه استقلال حرفی ندارم

فرزاد مجیدی می‌گوید که برای استقلال هیچ شرطی نگذاشته و در هر پستی که لازم باشد فعالیت خواهد کرد....

به گزارش ورزش سه، فرزاد مجیدی پس از برد استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: خیلی خوشحالیم. برای کاری که باید انجام بدهیم تلاش می‌کنیم و مجموعه ای که تلاش می‌کند حاصل زحماتش را می‌گیرد‌. این بازی، بازی مهمی بود. برای تیم سپاهان احترام قائلم، تیم محترم و بزرگی است و مربی خیلی خوب و محترمی دارد و در ادامه راه برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

او در واکنش به بیانیه چند باشگاه لیگ برتری برای سه بر صفر نشدن بازی گل گهر، گفت: اجازه بدهید من درباره مسائلی که به من مربوط است صحبت کنم. باشگاه مدیرعامل و مدیر حقوقی دارد. چیزی که واقعیت است مردم می‌دانند و حق میلیون ها نفر است و حق فردی نیست و برای یک مجموعه است. من خودم را در آن حیطه نمی‌بینم که صحبت کنم ولی در این مورد بخش مدیریتی و بخشی که در حیطه آنها است صحبت خواهند کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سرپرستی را بیشتر دوست دارد یا حضور در کادرفنی، توضیح داد: من در پست قبلی خیلی زحمت کشیدم و تلاش کردم و جا افتاده بودم ولی برای این مجموعه باشگاه استقلال و هواداران استقلال فرزاد مجیدی که هیچی، بزرگتر فرزاد مجیدی هم نه برایش شرطی دارم نه برایش دلیلی می‌خواهم و هر چیزی که باشگاه صلاح بداند من قبول می‌کنم چون خیلی ها آرزویش را دارند که در این مجموعه باشند. وقتی به من این موضوع را گفتند، من برای استقلال و هوادارنش نمی‌توانم شرط بگذارم و افتخار می‌کنم که در این مجموعه هستم در هر سمتی.

او در واکنش به انتقاداتی که پس از عدم نتیجه گیری تیم مطرح می‌شود، عنوان کرد: برای همه آرزوی موفقیت و سلامتی می‌کنم و تنها چیزی که می‌گویم این است که ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که هواداران میلیونی استقلال خوشحال بشوند و واقعا دلمان برایشان تنگ شده است. 

مجیدی در پایان با اشاره به عدم حضور هواداران در استادیوم‌ اظهار داشت: حیف است که بازی استقلال و سپاهان بدون هوادار باشد. جای هواداران استقلال واقعا خالی است و من شخصا دلم برایشان خیلی تنگ شده و امیدوارم تدابیری بیاندیشند که هر چه زودتر آنها بیایند. کار کردن یا آنها یک لذت دیگری دارد.

تگ ها


استقلال تهران فرزاد مجیدی