فرزاد مجیدی: چیزی از فوتبال ایران جز عدالت نمی‌خواهیم

مدیر اجرایی باشگاه استقلال معتقد است که استقلالی‌ها از فوتبال ایران خواسته زیادی ندارند و تنها خواسته آن‌ها عدالت است....

به گزارش "ورزش سه" فرزاد مجیدی مدیر اجرایی باشگاه استقلال که در دیداری جنجالی مقابل آلومینیوم اراک، تکاپوی زیادی روی سکوهای ورزشگاه امام خمینی اراک داشت، پس از پایان بازی درباره اتفاقات جنجالی مسابقه گفت: من تمام صحبت‌های برادرم را تایید می‌کنم، ما چیز زیادی نمی‌خواهیم؛ خواسته‌ای که ما، بچه‌های تیم و مجموعه‌ای که هر روز حداقل ۲ ۳ ساعت با هم هستیم، چیزی زیادی نمی‌خواهیم، فقط عدالت می‌خواهیم. من فکر می‌کنم حق هواداران استقلال این نیست.

وی افزود: فرهاد خیلی خیلی تنهاست، من درباره گل بگویم که خودم به چشم خودم دیدم؛ من توی این فوتبال بازی کرده‌ام، بردش را دیده‌ام و باختش را هم دیده‌ام و خوب و بد آن را هم دیده‌ام. توپ به گل رفت و بعد از آن کمک داور پرچم زد. به خدا هواداران استقلال گناه دارند، این‌هایی که با یک برد ما بسیار خوشحال می‌شوند. ما شرمنده هواداران شدیم، با استقبالی که از ما در اراک کردند.

مدیر اجرایی استقلال در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: نه تنها من و برادرم فرهاد که در کنارشم، ما به هیچ وجه تسلیم نمی‌شویم، فقط به خاطر هواداران و بازیکنان باغیرت‌مان.

تگ ها


فرزاد مجیدی فرهاد مجیدی استقلال تهران