فرزام: امیدوارم از نظر کیفی به شرایط ایده‌آل برسیم

سرمربی تیم روئینگ کشورمان گفت: با توجه به مشخص شدن نفرات تیم ملی کار را آغاز می‌کنیم و تنها یک ماه فرصت داریم تا در یک تمرین فشرده سطح بچه‌ها را بالا ببریم....

وی در ادامه افزود: امسال یک مقدار شرایط شرکت ما در مسابقات قهرمانی آسیا خاص خواهد بود. ما از امروز با توجه به مشخص شدن نفرات کار را آغاز می‌کنیم و تنها یک ماه فرصت داریم تا در یک تمرین فشرده سطح بچه‌ها را بالا ببریم و امیدوارم در این زمان بتوانیم  از نظر کیفی شرایط ایده‌آلی را به دست آوریم.

سرمربی تیم روئینگ کشورمان در خصوص زمان اعزام به مسابقات گفت: اردوها تا اعزام برگزار می‌شود اگر برای صدور ویزا، تهیه بلیت و امور تشریفاتی مشکلی نباشد ۱۵ آذر اعزام می‌شویم. بین ۱۰ تا ۱۲ نفر ورزشکاران ما را در این مسابقات تشکیل می‌دهند.

فرزام در پاسخ به این سوال که آیا تمرینات قایقرانان با قایق‌های جدید برگزار می‌شود، تصریح کرد: منتظر هستیم قایق‌ها به تهران برسد و در این فرصت باقیمانده تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا از قایق‌ها استفاده کنیم. تا جایی که در جریانم قایق‌های تک‌نفره و دو‌نفره خریداری شده و ما در ماده چهار نفره شرایط خوبی را از نظر تجهیزات نداریم اما باز هم این قایق‌ها غنیمت است. امیدوارم زودتر به دست بچه‌ها برسد و بتوانیم با کیفیت بهتری کار را دنبال کنیم‌‌.

تگ ها


قایقرانی