فرزام: نتوانستیم در پیست تمرین کنیم

سرمربی تیم ملی روئینگ گفت: نتوانستیم در پیست تمرین داشته باشیم و از این بابت نگرانیم....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از فارس، افشین فرزام در خصوص وضعیت نازنین ملایی برای حضور در بازی‌های المپیک توکیو، اظهار داشت: شرایط فنی را پله پله جلو می‌بریم، ۱۰ -۱۲ روز فرصت داریم و کم کم او را به اوج می‌رسانیم اما چون نتوانستیم در پیست تمرین کنیم مطمئنا کمی نگران هستیم، چون نمی‌دانیم در هزارمتر دوم چه اتفاقی قرار است برایش رخ دهد اما تمام تلاش خود را می‌کنیم اتفاق خوبی رخ دهد.

سرمربی تیم ملی روئینگ در پاسخ به این سوال که چرا اردوی آذربایجان لغو شد و نمی‌توانستید زودتر برای برگزاری اردو اقدام کنید، گفت: آذربایجان پذیرش داد اما فدراسیون پیگیر سفارت آذربایجان شد که ظاهرا تعطیل بود. برای اخذ ویزا دچار مشکل شدیم.

وی افزود: بلافاصله با ترکیه وارد مذاکره شدیم که گفت دعوت نامه می‌دهد اما روال اداری در شورای برون مرزی و بعد هم بحث‌های پروتکل‌ها دست و پای ما را بست. ما حتی می‌خواستیم به میانه برویم اما چون بیشتر شهرها قرمز شده این برنامه اجرایی نشد.

فرزام درباره اینکه پیش‌بینی شما از المپیک چیست، خاطرنشان کرد: اگر همه چیز خوب پیش می‌رفت این قابلیت را داشتیم نسبت به ادوار گذشته رنکینگ بهتری کسب کنیم. ما تلاش خود را خواهیم کرد اما امیدواریم رنکینگ روئینگ را یک فینال ارتقا دهیم.

تگ ها


قایقرانی قایقرانی