فرشاد محمدی مهر: رسیدن به استقلال هدف اول من بود

محمدی مهر می گوید خواهان کارکردن با یک مربی خارجی بوده است. مدافع جدید تیم فوتبال استقلال می گویدخودش ......

محمدی مهر می گوید خواهان کارکردن با یک مربی خارجی بوده است.

مدافع جدید تیم فوتبال استقلال می گوید خودش را برای روزهای سخت آبی‌پوشان آماده کرده است.

فرشاد محمدی‌مهر، خرید جدید تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه درباره حضورش در جمع آبی‌پوشان گفت:

من در خانواده فوتبالی بزرگ شدم و همه همبازیان و دوستان من می‌دانند که عاشق استقلال هستم و حالا نیز به آرزوی خودم رسیدم و از این موضوع خیلی خوشحالم.

وی افزود:

رسیدن به استقلال هدف اول من بود، اما من به دنبال درخشش در تیمی هستم که همیشه عاشق آن بوده‌ام. می‌دانم که کار سختی دارم و چند نفر نیز این موضوع را به من گفتند، اما در سختی‌ها می‌توان پیشرفت کرد و من خودم را برای روزهای سخت آماده کرده‌ام.

محمدی‌مهر درباره تجربه کار کردن با شفر تصریح کرد:

ما فصل گذشته دو بار با استقلال بازی کردیم و در نیم‌فصل دوم واقعاً قوی‌ترین تیم لیگ را دیدیم. استقلال با شفر کاملاً در سبک بازی متفاوت شده بود. مطمئناً قوی‌ترین تیم فصل گذشته، استقلالِ شفر بود.

وی ادامه داد:

می‌دانم که شفر بازیکنان را خیلی خوب برای مسابقات از نظر روحی و روانی آماده می‌کند و توجه زیادی به تمامی اعضای تیم دارد. من نیز دوست داشتم با یک مربی خارجی مانند ایشان کار کنم و این اتفاق یک نکته مثبت برای من خواهد بود.

خرید تازه استقلال درباره دیدارهای حساس استقلال در هفته‌های ابتدایی فصل و حضور در لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد:

استقلال باشگاه بسیار بزرگی است و همواره دیدارهای حساسی پیش رو دارد. من برای شروع فصل و بازی‌های بزرگ لحظه‌شماری می‌کنم. استقلال چه از لحاظ بازیکن و چه از لحاظ کادر فنی و مدیریتی شرایط خوبی دارد و مشکلی برای دیدارهای ابتدای فصل وجود ندارد.

محمدی‌مهر در پایان خاطر نشان کرد:

استقلال فصل گذشته تیم بسیار خوبی بود و با توجه به حفظ این تیم و افزایش شناخت شفر، نتیجه گرفتن برای استقلال می تواند آسان‌تر از فصل گذشته باشد. من برای کسب موفقیت و جام به استقلال آمدم و می‌دانم که همه مجموعه نیز این هدف را دنبال می‌کنند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال