فرشته کریمی با پاس‌گل در کویت استارت زد

تیم فوتسال زنان سلوی الصباح در روزی که برای اولین‌بار ستاره ایرانی را در ترکیب خود می‌دید، نتوانست به نخستین پیروزی فصل دست پیدا کند....

به گزارش "ورزش سه" در آخرین مسابقه هفته دوم لیگ برتر فوتسال زنان کویت، عصر امروز تیم‌های سلوی الصباح و فتیات العیون به مصاف یکدیگر رفتند؛ دو تیم در هفته نخست شکست‌های سنگینی را متحمل کرده بودند و سلوی با حساب ۱۲-۱ و فتیات با حساب ۱۳-۱ بازنده روز نخست فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان کویت بوده‌اند.

با این وصف، دو تیم برای اولین پیروزی فصل به میدان آمده بودند؛ مهم‌ترین اتفاق مسابقه، رونمایی تیم سلوی الصباح از ستاره ایرانی خود بود. کویتی‌ها پس از توافق با فرشته کریمی برترین فوتسالیست زن آسیا، امروز او را برای نخستین‌بار در ترکیب قرار دادند و ستاره ۳۲ ساله فوتسال زنان ایران نیز به دنبال یک شروع رویایی بود.

ماموریت ستاره ایرانی در ترکیب سلوی الصباح در همه جای زمین بود، او هم در دفاع مقابل حملات بازیکنان فتیات ایستادگی می‌کرد، هم بازیسازی برای گلزنی داشت و هم سعی می‌کرد تا خودش را در موقعیت گلزنی قرار دهد؛ ضمن آن‌که مسئولیت نواختن ضربات ایستگاهی و شروع مجدد هم برعهده فرشته کریمی بود.

نیمه اول در شرایطی به پایان رسید که فرشته کریمی بارها در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما بدشانسی، روز خوب دروازه‌بان فتیات و هم‌چنین برخورد توپ به تیرک دروازه باعث شد تا کریمی نتواند اول گل خود را در فصل جدید کویت بزند؛ از آن‌سو ضعف فنی بازیکنان سلوی الصباح باعث شد تا ۲ بار در نیمه اول دروازه این تیم باز شود و یاران کریمی بازنده به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم، حریف بازی را بهتر آغاز کرد و به گل سوم هم رسید اما در ادامه تلاش نارنجی‌پوشان سلوی برای گل جواب داد و ۲ بار متوالی آن‌ها به گل رسیدند که گل دوم را فرشته کریمی ساخت.

اما پاس‌گل ستاره ایرانی برای بازگرداندن سلوی الصباح به بازی کافی نبود و به نوعی می‌توان گفت که کریمی اسیر کم‌تجربگی همبازیان خود شد و نتوانست در اولین روز حضور در فصل جدید لیگ کویت با تیم جدیدش طعم شیرین پیروزی را بچشد و تیم سلوی الصباح بازی را ۳-۲ به حریف خود واگذار کرد.

تگ ها


فوتسال بانوان فرشته کریمی