فرشتگان نجات زیدان مقابل سلتاویگو؛ اخراجی‌ها!

بازیکنانی که قرار بود از رئال جدا شوند روز گذشته فرشته نجات زیدان شدند و به رئال کمک کردند تا اولین بازی فصل را با برد پشت سر گذارد....

به گزارش مدال، رئال توانست با برد مقابل سلتاویگو و با توجه به شکست بارسلونا، پس از ۸۱۸ روز و از فصل ۱۸-۲۰۱۷ که خود زیدان روی نیمکت این تیم بود بالاتر از بارسا در جدول قرار گیرد. در آن فصل رئال قهرمان لالیگا شد.
ترکیب روز گذشته رئال بدون حتی یک بازیکن جدید به خدمت گرفته در فصل نقل و انتقالات شکل گرفت و کسانی ثابت بازی کردند که همه فکر می‌کردند در انتهای فصل گذشته از رئال جدا می‌شوند. باهم عملکرد آن‌ها را بررسی می‌کنیم.
گرت بیل
بیش از یک ماه از جمله معروف زیدان: «اگر او همین فردا جدا شود بهتر از این است که میانه فصل جدا شود.» گذشته اما او جدا نشد و در ترکیب روز گذشته حضور داشت. بیل در دیدار دیروز فوق‌العاده بود.
مارسلو
فصل گذشته فصل خوبی برای این مدافع برزیلی نبود و او زیر نظر سولاری، جایگاهش در رئال را از دست داد. رئال حتی مندی را به عنوان جانشین او خرید اما با حضور زیدان، مارسلو بازهم به ترکیب اصلی اضافه شد و البته روز گذشته جزو برترینهای تیمش بود.
لوکاس وازکز
او نشان داد زیدان چه مربی لجبازی است. حتی باشگاه رئال هم نمی‌خواست این واقعیت را قبول کند که او چه توانایی‌هایی دارد. وازکز دیروز عالی بود و گل سوم تیمش را به ثمر رساند اما شادی پس از گلش نشان می‌داد از وضعیت خیلی راضی نیست.
کریم بنزما
فصل گذشته و در غیاب رونالدو توانست ۳۰ گل به ثمر برساند و جزو معدود خوب‌های رئال باشد. با خرید یوویچ به نظر می‌رسید او دیگر لباس رئال را بر تن نکند اما در سانتیاگو ماند و شب گذشته هم گلزنی کرد.
تونی کروس
او فصل گذشته بد کار نکرد اما با توجه به علاقه رئال برای خرید پوگبا، به نظر می‌رسید کروس جدا شود اما این بازیکن آلمانی قراردادش را تمدید کرد و نمایش خوبی انجام داد.
کورتوا
او به عنوان جانشین ناواسی که ۳ بار پیاپی فاتح لیگ قهرمانان شده بود به رئال آمد اما فصل بسیار بدی پشت سر گذاشت. کورتوا شب گذشته دو مهار خوب داشت که به برد رئالی‌ها کمک کرد.
واران
رئال ۵۰ میلیون یورو خرج کرد تا ادر سفیدپوش شود زیرا واران افت کرده بود اما این مدافع فرانسوی در مادرید ماند و روز گذشته یک گل را خرید تا نشان دهد مدیران مادریدی باید از او بابت ترک نکردن رئال ممنون باشند.

بیشتر ببینید:

لالیگا اسپانیا؛ خلاصه بازی رئال‌مادرید 3 - 1 سلتاویگو/ ویدیو

 

تگ ها


زین‌الدین زیدان رافائل واران تونی کروس لوکاس وازکوئز تیبو کورتوا کریم بنزما گرت بیل سلتاویگو رئال مادرید سلتاویگو-رئال مادرید لالیگا فوتبال