فرشید باقری: هنوز به صعود امیدوار هستیم

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: ما هنوز به صعود امیدوار هستیم و شانس داریم، تیم‌های ایرانی بیشتر مقابل حریفانشان در آسیا دفاعی بازی می‌کنند، اما ما نشان دادیم که می‌توانیم بهترین فوتبال را به نمایش بگذاریم....

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: ما هنوز به صعود امیدوار هستیم و شانس داریم، تیم‌های ایرانی بیشتر مقابل حریفانشان در آسیا دفاعی بازی می‌کنند، اما ما نشان دادیم که می‌توانیم بهترین فوتبال را به نمایش بگذاریم.

به گزارش مدال، فرشید باقری بازیکن تیم فوتبال استقلال ایران پس از دیدار مقابل تیم فوتبال العین امارات اظهار کرد: در نیمه دوم حریف را تحت فشار گذاشتیم، ولی متاسفانه فوتبال روی بد را به ما نشان داد. در نیمه دوم متحد و با برنامه بودیم و همه کار کردیم و فکر می‌کنم شایسته برد بودیم، اما بخت و اقبال با ما یار نبود.


او در مورد دیدار با الدحیل گفت: بازی قبل مقابل الدحیل برای برد به زمین مسابقه رفتیم. روح استقلال برای برنده شدن به میدان می‌رود و ما روحیه ی خود را از دست نداده ایم.  در ادامه راه دقت را چاشنی کارمان می‌کنیم و برای صعود امیدوار هستیم.
باقری در مورد شانس صعود استقلال به مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما هنوز به صعود امیدوار هستیم و شانس داریم، تیم‌های ایرانی بیشتر مقابل حریفانشان در آسیا دفاعی بازی می‌کنند، اما ما نشان دادیم که می‌توانیم بهترین فوتبال را به نمایش بگذاریم. العین با این همه امکانات با تساوی خوشحال شدند. از ته دل می‌گویم برای صعود امیدوار هستیم و به این امر می‌رسیم و به خوبی برابر الهلال بازی می‌کنیم.