فرشید طالبی: حاضر نشدم به هر قیمتی در فوتبال بمانم

مدافع سابق تیم های لیگ برتری از شرایط حال حاضر خودش و تیم های سابقش می گوید ......

مدافع سابق تیم های لیگ برتری از شرایط حال حاضر خودش و تیم های سابقش می گوید

به گزارش مدال و به نقل از وب سایت نود، فرشید طالبی در خصوص شرایط خود و دوری چند ساله از فوتبال اظهار داشت: در حال حاضر چند سال است که به صورت انفرادی تمرین می کنم و خودم را در شرایط بازی قراردادم تا هر وقت امکان بازگشت به فوتبال برایم فراهم شد بتوانم برگردم. در این چند سال مدتی به ترکیه رفتم و در آکادمی باشگاه گالاتاسرای تمرین می کردم تا هم در شرایط بدنی مناسب باقی بمانم و هم از این محیط یاد بگیرم.

وی در مورد دلیل دوری اش از فوتبال در این چند سال گفت: همه می دانند من درگیر بیماری یکی از نزدیکانم بودم و همین موضوع مدتی دوری اجباری از فوتبال برایم ایجاد کرد. ضمن اینکه من به خاطر رکورد قهرمانی با ۴ تیم مختلف دوست داشتم در تیمی حاضر شوم که شانس قهرمانی دارد و در خودم ندیدم که به تیم های سطح پایین تر بروم و پیشنهادات زیادی را در این سال ها رد کردم و همین موضوع باعث دوری ام از فوتبال شد.

طالبی در مورد تصمیمش برای خداحافظی از فوتبال گفت: هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام و تا ۲-۳ ماه آینده همه چیز مشخص خواهد شد. در حال حاضر از ۲ تیم لیگ برتری که در انتهای جدول قرار دارند پیشنهاد دارد و چند تیم لیگ یکی هم هستند که باید دید امکان همکاری فراهم می شود یا نه. در هر صورت به زودی مشخص می شود که به میادین برمی گردم یا خداحافظی خواهم کرد.

وی در مورد دربی اصفهان در هفته چهارم و حضورش در هر دو تیم عنوان کرد: من ۸-۹ سال در هر دو تیم حضور داشتم و بیش از ۱۵ دربی اصفهان را تجربه کردم و فقط در یک بازی شکست خوردم و اکثر بازی ها را پیروز شدم. از حضور در هر دو تیم خاطرات خوبی دارم و نمی توانم خودم را ذوب آهنی یا سپاهانی بدانم و هر دو تیم را دوست دارم.

مدافع سابق سپاهان و ذوب آهن در خصوص دیدار این دو تیم اظهار داشت: دربی اصفهان هم مثل دربی تهران است و شرایط دو تیم پیش از بازی تعیین کننده نتیجه نیست. سپاهان تیم خوبی دارد و به خاطر تغییراتی که داشته نیاز به زمان دارد تا نتیجه بگیرد. ذوب آهن هم عامل موفقیتش ثباتی است که در جمع بازیکنانش داشته است. شرایط دو تیم به هیچ وجه نشان از شانس بیشتر پیروزی ذوب آهن ندارد و هر اتفاقی ممکن است در زمین رخ دهد. فقط می دانم هر دو تیم شرایط خوبی دارند و در پایان فصل در جمع تیم های بالای جدول خواهند بود.

طالبی در پایان با اشاره به شرایط تراکتورسازی در لیگ برتر گفت: من یک فصل خوب در این تیم داشتم و به خوبی می دانم تراکتورسازی بهترین و شگفت انگیزترین هواداران فوتبال را دارد و حق آنها و این تیم ریشه ای نیست که چنین شرایطی را تجربه کند. محرومیت از نقل و انتقالات، اضافه شدن بازیکنان جدید و حضور کادرفنی جدید در این تیم شرایط را خیلی سخت کرده است ولی مطمئنم با یک برد این تیم از فشار خارج شده و به شرایط عادی بر می گردد. من بازی هایشان را دنبال می کنم این تیم خیلی خوب بازی می کند ولی نتیجه نگرفته است. مطمئن این شرایط باقی نمی ماند و تغییر خواهد کرد.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال