فرصتی برای گلزنی سردار

حضور سردار آزمون در ترکیب روستوف در هفته های اخیر پر رنگ نبوده است. البته این طور نبوده سردار افت کرده باشد اما شرایط د ......

حضور سردار آزمون در ترکیب روستوف در هفته های اخیر پر رنگ نبوده است. البته این طور نبوده سردار افت کرده باشد اما شرایط در بازی های اخیر روستوف بر وفق مراد او نبوده است هر چند مشکلات روحی و روانی و حاشیه ای که در این تیم وجود دارد روی کیفت کار تیم تاثیر منفی گذاشته است.

به گزارش مدال به نقل از ورزش3، سردار آزمون در بازی با قطر و چین هم تلاش زیادی برای گلزنی داشت اما موفق نبود. شاید به این خاطر که در این دو بازی آن شادابی و طروات همیشگی را نداشت. این به خاطر روزهای پرالتهابی بود که از ابتدای فصل در تیم روستوف سپری کرد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد انتظارات از سردار آزمون بالاست . وقتی گل نمی زند برای خیلی ها جای تعجب ندارد.

بازی با آیندهوون فرصت خوبی است پای سردار آزمون به گل باز شود. او به این اتفاق خوشبین است و در تمرینات روزهای اخیر روستوف حضور پرانگیزه و شادابی داشته است. حتی سایت های روسی هم به این مسئله اشاره کردند و نوشتند امید روستوف به گل یا گل های سردار آزمون در این بازی است.

روستوف که در بازی های مقدماتی آژاکس را حذف کرد حال به نتیجه گیری در بازی با آیندهون می اندیشد تا بازی های مرحله گروهی را با امیدواری پشت سر بگذارد و از همه مهم تر باخت سنگین در برابر بایرن مونیخ را جبران  کند.

تگ ها


فوتبال