فرصت خوبی بود تا پرسپولیس قهرمان آسیا شود

معاون فرهنگی وزارت ورزش در حاشیه مراسم تجلیل از دو چهره ماندگار و پیشکسوت کشتی به دیدار روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در فینال جام باشگاه‌‎های آسیا هم اشاره کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان جدید فدراسیون کشتی و تجلیل از منصور برزگر و محمد بنا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالیم که همزمان با ولادت حضرت زینب (س) سالن کشتی شهید صدرزاده که خود از شهدا مدافع حرم است، بازسازی و افتتاح شد. از علیرضا دبیر و فدراسیون کشتی برای این کار جهادی و بازسازی و نامگذاری این ۲ سالن تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی تصریح کرد: امیدواریم این دو سالن برای تربیت و آماده سازی کشتی گیران در رقابتهای جهانی و بین المللی و بخصوص المپیک بتواند کمک کند و ما شاهد درخشش قهرمانمان در المپیک آینده باشیم.

معاون وزیر ورزش در پایان در خصوص بازی تیم فوتبال پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان فوتبال آسیا نیز گفت: فرصت خوبی بود تا تیم پرسپولیس که برای دومین بار در فینال حضور داشت، این بار قهرمان آسیا شود. به نظر من همه شرایط هم فراهم بود اما به دلیل بدشانسی که با آن مواجه شد و پنالتی‌هایی که مدافعان تیم دادند موجب شد تا این فرصت گرفته شود اما حضور پرسپولیس در فینال بسیار ارزشمند بود. کادر سرپرستی و مربیگری همه تلاش کردند، دوست داشتیم از این فرصت بهتر استفاده شود و دل هواداران شاد شود ولی قسمت نبود. ان شاءالله در فرصت‌های بعدی بتوانیم از این موقعیت‌ها بهتر استفاده کنیم و قهرمانی‌ها را برای کشور کسب کنیم.

تگ ها


عبدالحمید احمدی فدراسیون کشتی تیم فوتبال پرسپولیس AFC Champions League فوتبال