فرصت‌سوزی تکراری مدافعان پرسپولیس در تیم‌ملی

مدافع پرسپولیسی تیم ملی فوتبال ایران با عملکردش مقابل تیم ملی عراق فرصت خوبی را از دست داد....

به گزارش مدال، محمد نادری بعد از درخشش در پرسپولیس سرانجام توانست خود را به مارک ویلموتس تحمیل کند و به اردو‌ی تیم ملی فوتبال دعوت شود.

نادری که با وجود حضور در اردو‌های تیم ملی فرصت بازی پیدا نکرده بود سرانجام در بازی مقابل عراق با صلاحدید سرمربی تیم ملی به میدان رفت تا در نیمه دوم جایگزین میلاد محمدی شود. نادری با این حال در این بازی نتوانست توانایی خود را همچون پرسپولیس نشان دهد و در نیمه دوم یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان میدان بود.

مدافع چپ‌پای پرسپولیس در این بازی دو بار توپ لو داد و هرگز نتوانست دریبل موفقی داشته باشد و در نهایت در آخرین دقایق بازی مهاجم تیم ملی عراق روی سر او توانست ضربه سر زده و دروازه ایران باز کند. این در حالی بود که نادری مامور مستقیم مهار این بازیکن بود. به نظر می‌رسد با عملکرد نادری در ترکیب تیم ملی مقابل عراق حتی اگر این بازیکن توسط ویلموتس دوباره دعوت شود، فعلا خبری از بازی کردن نخواهد بود و این بازیکن هم به خوبی می‌داند که کار سختی در تیم ملی دارد.

نکته جالب توجه، اما اینجاست که نادری به سبک محمد انصاری دیگر مدافع پرسپولیس فرصت‌سوزی کرد. انصاری هم بعد از درخشش در پرسپولیس توسط کی‌روش به تیم ملی دعوت شد و در بازی مقابل کره‌جنوبی در دفاع چپ به میدان رفت، اما آنقدر ضعیف کار کرد که در نهایت تعویض شد. از آن پس، انصاری دیگر به تیم ملی دعوت نشد تا بتواند اشتباهات خود را جبران کند. به نظر می‌رسد که این اتفاق برای نادری یکبار دیگر در حال تکرار شدن است.

 

بیشتر بخوانید:

حضور شیری و غیبت دو ملی‌پوش در تمرینات پرسپولیس

تگ ها


آمار محمد نادری محمد نادری محمدنادری نادری پرسپولیس پرسپولیس فوتبال