فرصت سوزی های بزرگ منشا

گادوین منشا که در فصل گذشته با 15 گل زده یکی از گلزنان برتر لیگ شانزدهم لقب گرفته بود، در نقل و انتقالی پر سر و صدا راهی پرسپولیس شد و پیراهن شماره 90 را بر تن کرد ......

گادوین منشا که در فصل گذشته با 15 گل زده یکی از گلزنان برتر لیگ شانزدهم لقب گرفته بود، در نقل و انتقالی پر سر و صدا راهی پرسپولیس شد و پیراهن شماره 90 را بر تن کرد.
او که ابتدای فصل را به دلیل بیماری از دست داده بود، بعد از حضور در ترکیب اصلی و حواشی خودساخته مبنی بر عدم پاس از سوی هم‌تیمی‌هایش در نهایت برابر الاهلی عربستان در نقش ناجی این تیم ظاهر شد. او البته در ادامه مسابقات و در لیگ برتر هفدهم نتوانسته آنطور که باید از فرصت‌ها سود ببرد و این مساله علیه پرسپولیس در دیدارهای اخیر شده است. با نگاهی به بازی با صنعت نفت آبادان و فرصت‌سوزی‌های بزرگ این مهاجم که در نهایت با به تساوی کشیدن بازی منجر به حذف آنها در ضربات پنالتی شد، او در دیگر دیدارها نیز بارها با عدم گذشت و در برخی مواقع نیز ضربات نه چندان مطمئن فرصت‌ها را از دست داد. این بازیکن در دیدار روز گذشته برابر گسترش فولاد نیز در مصافی تک به تک با دخسوس و با ضربه‌ای نرم و بی‌دقت از شش قدم توپ را تقدیم گلر حریف کرد تا در نهایت گسترش فولاد با انگیزه حاصله از عبور از دقایق ابتدایی و حفظ دروازه‌اش در نهایت در موقعیت پیروزی نیز قرار گیرد.
منشا که پیش از حضور در پرسپولیس از رویاهای بزرگ در این تیم و آقای گلی آسان در این تیم صحبت می‌کرد نسخه معکوس مهدی طارمی نشان داده است. مهدی طارمی علیرغم فرصت‌هایی که در این تیم از دست می‌داد با این حال با بالا بردن قدرت تهاجمی حریف خود و تیمش را در موقعیت گلزنی قرار می‌داد اما منشا برخلاف این بازیکن با دست دادن پیاپی‌ فرصت گلزنی اکنون علیه این تیم شده و باید دید با شروع مسابقات حساس این تیم در لیگ قهرمانان و ادامه لیگ برتر او قادر خواهد بود در جلد فصل گذشته‌اش و گلزنی ظاهر شود یا خیر.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال