فرصت طلایی برای تراکتور در مشهد

شاگردان رسول خطیبی در صورت برتری مقابل پدیده وضعیت بهتری نسبت به همیشه در جدول پیدا می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تراکتور پس از عملکرد فوق‌العاده در لیگ قهرمانان آسیا و صعود به جمع ۱۶ تیم برتر این رقابت‌ها، هنوز در لیگ برتر جایگاه واقعی خود را به دست نیاورده ولی امروز این فرصت را دارد تا به رده چهارم جدول برسد.

شاگردان رسول خطیبی که در آخرین مسابقه قبل از تعطیلات لیگ برتر موفق شدند با نمایشی برتر ماشین‌سازی را شکست بدهند، امروز در مشهد مقابل پدیده با انگیزه قرار می‌گیرند که می‌توانند با کسب سه امتیاز در این دیدار بالاتر از گل‌گهر سیرجان و آلومینیوم اراک بایستند و جایگاه خوبی داشته باشند.

بازیکنان تراکتور که در مسابقات خارج از خانه نشان دادند عملکرد بهتری ارائه می‌کنند، امروز هم انگیزه زیادی برای برتری مقابل پدیده و قرار گرفتن در جمع چهار تیم بالای جدول دارند؛ اتفاقی که سال گذشته برای آنها افتاده بود و سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان تلاش می‌کنند دوباره به این مهم برسند.

تراکتور بعد از باخت در مسابقه سوپرجام که با یک اخراجی هم برای آنها همراه بود، امروز فرصت بازگشت به روند خوب گذشته را برابر پدیده دارد و می‌تواند با ۳ امتیاز دیگر بالاتر از رقبای خود در راه کسب سهمیه آسیایی قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید:

نوازی: تراکتور با خطیبی بهتر شده است

خطیبی: بازیکن برای باشگاه و مربی تعیین تکلیف نمی کند

 

 

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال