فرصت طلبی زامهران و برد ۶ امتیازی نساجی

نساجی، نفت مسجد سلیمان را در شهر اولین ها شکست داد تا نشان دهد نه تنها خیال ماندن بلکه همانند هفته های پایانی فصل گذشته قصد جدا شدن از تیم های انتهای جدول را دارد....

به گزارش "ورزش سه"، فرزاد زامهران که جز مهره های کلیدی نساجی به حساب می آید هر موقع سر و حال آماده نشان دهد تیم مازنی به امتیازات شیرینی دست پیدا می کند. نمونه اش در بازی امروز. بازی که ۳ امتیازش برای نساجی ۶ امتیاز ارزش داشت. روی پاس علی آل کثیر زامهران فرصت طلب نشان داد و از غفلت مدافع حریف سود برد و توپ را در قعر دروازه نفت مسجد سلیمان جای داد تا در نهایت گلش منجر به کسب سه امتیاز از سوی نساجی در این بازی شود. هر چند در ادامه رضا دهقانی هم برای نساجی گل زد و در نهایت تیم با دو گل پیروزی اش را جشن گرفت.

فرزاد زامهران به نظر می رسد در حال  تبدیل شدن به وینگری است که گل های ناگهانی می زند. این به خاطر ضربات ناگهانی است. روی گلی که امروز به ثمر رساند زودتر از مدافع پایش را به سمت توپ حرکت داد و ضربه اش را به جایی زد که باید می زد. زامهران که این فصل پر نوسان در ترکیب نساجی ظاهر شده بود بعد از موقعیت هایی که هدر داد حال قدر موقعیت ها را خوب می داند و به همراه نساجی در حال پیشرفت است.

تگ ها


حسین زامهران نساجی مازندران