فرصت‌های زیادی را از دست دادیم/ میزبان و مهمان دیگر فرقی ندارد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر پرسپولیس گفت: فرصت های زیادی را برای رسیدن به گل های بیشتر از دست دادیم....

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار عقب افتاده هفته ششم تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن عصر امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار با نتیجه تساوی یک به یک به پایان رسید.

امید عالیشاه تنها گل سرخپوشان را در دقیقه ۱۷ این دیدار به ثمر رساند. میلاد جهانی هم در دقیقه ۹۰ گل ذوب آهن را وارد دروازه حامد لک کرد.

رحمان رضایی در پایان این دیدار گفت: بازی جذاب و خوبی بود. در نیمه اول پرسپولیس به بازی مسلط بود و توانست به گل برسد ولی در نیمه دوم با تعویض‌هایی که کردیم بازی جان گرفت و تیم ما قوی‌تر شد و به بازی مسلط شد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن خاطرنشان کرد: دقایق آخر فرصت‌های خیلی زیادی داشتیم و با نفرات بیشتری در حمله شرکت کردیم و فرصت‌ها را از دست دادیم. با این حال فکر می‌کنم هواداران از دیدن این بازی لذت بردند.

رحمان رضایی در مورد تاکتیکی که برای این دیدار در نظر گرفته بود گفت: متاسفانه ما دو روز قبل از بازی غافلگیر شدیم و بازیکن خط حمله ما (دارکو) مصدوم شد و برنامه‌های تاکتیکی ما بهم ریخت.

وی در مورد کسب یک امتیاز از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: الان چون تماشاگران حضور ندارند دیگر میزبان و مهمان تاثیری ندارد که داخل خانه بازی کنیم یا خارج از خانه.

تگ ها


رحمان رضایی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تیم فوتبال پرسپولیس