فرصت کوتاه مهدوی کیا برای انتخاب ۵۰ بازیکن

کنفدراسیون فوتبال آسیا از تیم های شرکت کننده در مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا درخواست کرده لیست اولیه خود که شامل ۵۰ بازیکن خواهد بود را تا ۵ مهر ارایه دهند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی مهدوی کیا – سرمربی تیم امید هم اکنون همراه تیم ملی دردوحه بسر می برد و بعد از بازی با عراق به تهران بازخواهد گشت. بنا به گفته میرشاد ماجدی، رییس کمیته جوانان قرار است دور جدید تمرینات تیم امید از ۲۲ یا ۲۳ شهریور آغاز شود و با توجه به اینکه تا ۵ مهر باید ۵۰ بازیکن تیم امید برای حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا لیست شوند سرمربی تیم امید فرصت کوتاهی خواهد داشت که این بازیکنان را انتخاب کند. 

بر اساس صحبت های صورت گرفته میان مهدوی کیا و هم چنین میرشاد ماجدی ظاهرا قرار است تیم امید در این مسابقات با بازیکنان زیر ۲۳ سال حضور یابد تا در صورت صعود فرصت کافی داشته باشد تا کار را با بازیکنان جلو ببرد که قادر به همراهی تیم امید در مقدماتی المپیک پاریس خواهند بود. 

تیم امید در مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا با تیم های تاجیکستان – لبنان و نپال همگروه است که بازی های این گروه آبان ماه در شهر دوشنبه برگزار می شود. 

در این دوره از بازی ها بازیکنان متولد ۱۳۷۷.۱۰.۱۱ به بالا می توانند شرکت کنند اما برای مقدماتی المپیک مهدی مهدوی کیا باید نفراتش را از متولدین ۱۳۷۹.۱۰.۱۱ به بالا انتخاب کند.

تگ ها


تیم امید ایران مهدی مهدوی کیا فوتبال ایران فوتبال